try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

bilety

Zwrot i odszkodowania za odwołane loty – w jakich przypadkach przysługują?

Lotnisko
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Latanie samolotem po Unii Europejskiej wiąże się z faktycznymi ciekawostkami, co do których przeważnie latający klienci nie zdają sobie sprawy. Chodzi o zwrot i odszkodowanie za odwołany lot.
W zwykłych okolicznościach nie planuje się rzecz jasna opcji, w której w naszym locie będzie opóźnienie.

Zadośćuczynienie na jakie można oczekiwać od linii lotniczych w przypadku trudnych do przewidzenia wydarzeń

lot samolotem
Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com
Osoba, jaka zamówi bilet na samolot zostaje bardzo skrupulatnie poinstruowana czego ma możliwość się spodziewać od wybranego przez siebie przedstawiciela linii lotniczych. Regulamin przelotu samolotem wyznacza albowiem szczegółowo prawa oraz zobowiązania w takim samym stopniu przewoźników lotniczych, jak i osób podróżujących.

W jaki sposób otrzymać zadośćuczynienie za odwołany lot?

problemy techniczne
Autor: Anton Strogonoff
Źródło: http://www.flickr.com
Z uwagi na komfort oraz szybkość loty samolotem stają się coraz bardziej popularne. Aczkolwiek, jak to we wszystkich sposobach transportu bywa, przelot może zostać odwołany. Na szczęście w wspomnianej sytuacji podróżującemu przypadają szczególne przywileje.

Letnie wypady zagranicę. Gdzie warto się wybrać?

Bus
Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wakacyjne typy, Europa ma do zaproponowania całe mnóstwo kierunków. Jeśli ktoś ma ochotę poleżeć nad wodą na pięknych plażach, wybiera Bułgarię, Chorwację czy greckie wyspy. Jeśli góry i dużo górskich wędrówek – Szkocję, Słowację albo Czechy. Jeśli chce zobaczyć zabytki i punkty historycznie atrakcyjne, wybiera Litwę z Wilnem i Lwowem albo Francję. A jak zaplanować wakacje kiedy chce się pogodzić to wszystko? Wybrać się za zachodnią granicę.

Wspaniały, wiosenny wypoczynek nad jeziorem

góry zimą
Autor: oskar karlin
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy w trakcie minionej dekady podróżowali zagranicę częściej niż do tej pory, korzystając z niedrogich linii lotniczych, które oferują bilety w niezwykle niskich cenach.

Zbliżają się urodziny twojego syna? Sprawdź, jaki możesz sprawić mu prezent

dart
Autor: kaempfe.ch
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy dzieci są małe, cieszą się z każdego podarunku. Choćby to było Kinder jajko, to natychmiast zauważysz na ich twarzyczkach wielki uśmiech oraz bez wątpienia otrzymasz słodziutkiego buziaka. Nastoletni syn jest już większym wyzwaniem. Musisz choć trochę znać jego zainteresowania, by wiedzieć czy bardziej ucieszyłby się z gry na konsolę, czy raczej jednak ze sprzętu do ćwiczeń. Poniższe propozycje pozwolą ci zaznajomić się z przykładowymi pomysłami na urodzinową niespodziankę.

Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

samolot na niebie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do któregoś z polskich miast lub też za granicę, polecamy skorzystać z ofert, które mają do zaproponowania przewoźnicy wielu linii lotniczych. Nierzadko przejrzenie strony internetowej wystarczy, by odnaleźć wymarzone miejsce na spędzanie urlopy czy wolnego weekendu.

Pobyt za granicą czyli na jakie elementy powinni zwrócić uwagę wycieczkowicze

Egipt, wakacje w Egipcie
Obecnie coraz większa liczba obywateli Polski decyduje się na wycieczkę za granicę podczas urlopu. Czas wolny spędzany w obcych krajach wykorzystuje się w różny sposób. Pewna grupa osób preferuje wypoczynek zdecydowanie bierny, udając się do krajów o przyjemniejszych niż polski klimacie. W tego rodzaju przypadkach nie można jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach również jest dużo do zwiedzania. Jednak dla ludzi pracujących fizycznie urlopowe leniuchowanie może być najlepszą metodą spędzania wolnego czasu.

Jeśli na wakacje to tylko samolotem

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Większość z nas ma już jasne plany letni wypoczynek. Ustaliliśmy dokąd chcemy się wybrać, prawdopodobnie już nawet wiemy jak się tam dojechać. Większość turystów teraz wybiera lot samolotem - tak jest najszybciej, przyjemnie, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od jakiegoś czasu nie są drogie i dostępne dla każdego podróżującego.

Rynkowe oferty a rozbudowana baza wyboru

Wakacyjne i biznesowe latanie
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę pll lot linia ta może się pochwalić niezwykle szeroką grupą odbiorców. Klienci doceniają zaangażowanie doświadczonych fachowców w tworzenie ofert. Ciągłe ulepszanie dostępnych możliwości zadziwia w najwyższym stopniu, dlatego warto już dziś zwrócić uwagę na pojawiające się ciągle unowocześnienia. Znakomite ceny biletów oraz doskonałe przygotowane maszyny to najlepsza wizytówka lotu, którą rekomendują również między sobą eksperci.
Syndicate content