try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

bilety

Wspaniały, wiosenny wypoczynek nad jeziorem

góry zimą
Autor: oskar karlin
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy w trakcie minionej dekady podróżowali zagranicę częściej niż do tej pory, korzystając z niedrogich linii lotniczych, które oferują bilety w niezwykle niskich cenach.

Zbliżają się urodziny twojego syna? Sprawdź, jaki możesz sprawić mu prezent

dart
Autor: kaempfe.ch
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy dzieci są małe, cieszą się z każdego podarunku. Choćby to było Kinder jajko, to natychmiast zauważysz na ich twarzyczkach wielki uśmiech oraz bez wątpienia otrzymasz słodziutkiego buziaka. Nastoletni syn jest już większym wyzwaniem. Musisz choć trochę znać jego zainteresowania, by wiedzieć czy bardziej ucieszyłby się z gry na konsolę, czy raczej jednak ze sprzętu do ćwiczeń. Poniższe propozycje pozwolą ci zaznajomić się z przykładowymi pomysłami na urodzinową niespodziankę.

Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

samolot na niebie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do któregoś z polskich miast lub też za granicę, polecamy skorzystać z ofert, które mają do zaproponowania przewoźnicy wielu linii lotniczych. Nierzadko przejrzenie strony internetowej wystarczy, by odnaleźć wymarzone miejsce na spędzanie urlopy czy wolnego weekendu.

Pobyt za granicą czyli na jakie elementy powinni zwrócić uwagę wycieczkowicze

Egipt, wakacje w Egipcie
Obecnie coraz większa liczba obywateli Polski decyduje się na wycieczkę za granicę podczas urlopu. Czas wolny spędzany w obcych krajach wykorzystuje się w różny sposób. Pewna grupa osób preferuje wypoczynek zdecydowanie bierny, udając się do krajów o przyjemniejszych niż polski klimacie. W tego rodzaju przypadkach nie można jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach również jest dużo do zwiedzania. Jednak dla ludzi pracujących fizycznie urlopowe leniuchowanie może być najlepszą metodą spędzania wolnego czasu.

Jeśli na wakacje to tylko samolotem

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Większość z nas ma już jasne plany letni wypoczynek. Ustaliliśmy dokąd chcemy się wybrać, prawdopodobnie już nawet wiemy jak się tam dojechać. Większość turystów teraz wybiera lot samolotem - tak jest najszybciej, przyjemnie, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od jakiegoś czasu nie są drogie i dostępne dla każdego podróżującego.

Rynkowe oferty a rozbudowana baza wyboru

Wakacyjne i biznesowe latanie
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę pll lot linia ta może się pochwalić niezwykle szeroką grupą odbiorców. Klienci doceniają zaangażowanie doświadczonych fachowców w tworzenie ofert. Ciągłe ulepszanie dostępnych możliwości zadziwia w najwyższym stopniu, dlatego warto już dziś zwrócić uwagę na pojawiające się ciągle unowocześnienia. Znakomite ceny biletów oraz doskonałe przygotowane maszyny to najlepsza wizytówka lotu, którą rekomendują również między sobą eksperci.

Propozycje na nowy rok od pll lot a ich popularność wśród klientów

Lotnisko
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Już w styczniu 1929 roku swą działalność na rynku w Polsce zaczęło przedsiębiorstwo takie jak pll lot. Jest to nasza krajowa spółka, która utworzona została w tym czasie ze złączenia funkcjonujących wtedy linii lotniczych. Obecnie funkcjonuje na wysokim poziomie oraz może zaoferować bardzo ciekawe destynacje wszystkim osobom zainteresowanym wycieczkami po całym świecie. Tanie loty oraz pełna wygoda, ale też europejski standard na pokładzie – to nie jedyne mocne strony polskich linii lotniczych. Teraz należą do aliansu Star Alliance.

Wczasy za granicą czyli na jakie czynniki powinni zwrócić uwagę turyści

samolot
Autor: Bernal Saborio
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej obywateli Polski decyduje się na zagraniczny wyjazd w ramach urlopu. Czas wolny spędzany w innych państwach wykorzystywany jest na rozmaite sposoby. Pewna grupa osób preferuje wypoczynek w większości bierny, wybierając się do krajów o przyjemniejszych niż polski klimacie. W takich sytuacjach nie można jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach także jest dużo do zwiedzania. Jednak dla osób posiadających pracę fizyczną wakacyjne leniuchowanie może być najlepszą metodą spędzania wolnego czasu.

Podróże samolotami jest dość popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to wygląda

samolot
Autor: Szmalback.pl
Źródło: Szmalback.pl
Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do jakiegoś z rodzimych miast albo za granicę, polecamy skorzystać z ofert, które mają w zanadrzu przewoźnicy wielu linii lotniczych. Niekiedy przejrzenie strony internetowej wystarczy, aby znaleźć wymarzone miejsce do spędzenia urlopy czy majowego weekendu.

Redukujemy koszty transportu – krótki poradnik

samolot
Autor: Markus Eigenheer
Źródło: http://www.flickr.com
Odległe części świata są kuszące dla wielu osób, niestety, wysokie koszty wycieczki nierzadko utrudniają spełnianie podróżniczych pragnień. Znaczną część kwoty pochłaniają zwykle koszty przejazdu, warto więc szukać rozwiązań, które ograniczą wydatki na przelot. Dzięki temu będziemy mogli podróżować z większą częstotliwością i do dalszych krain.
Syndicate content