try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

bilety

Zwrot i odszkodowania za odwołane loty – w jakich przypadkach przysługują?

Lotnisko
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Latanie samolotem po Europie wiąże się z ważnymi ciekawostkami, co do których przeważnie latający klienci nie zdają sobie sprawy. Chodzi o zwroty i odszkodowanie za odwołany lot.
W normalnych warunkach nie planuje się oczywiście scenariusza w którym w naszym locie będzie opóźnienie.

Zadośćuczynienie na jakie można oczekiwać od linii lotniczych w przypadku trudnych do przewidzenia wydarzeń

lot samolotem
Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com
Osoba, jaka zamówi bilet na samolot będzie bardzo dokładnie powiadomiona czego ma możliwość oczekiwać ze strony konkretnego przedstawiciela linii lotniczych. Spis zasad co do odbywania podróży samolotem wskazuje bowiem w każdym szczególe prawa a także zobowiązania tak samo przewoźników lotniczych, jak i osób podróżujących.

W jaki sposób otrzymać zadośćuczynienie za odwołany lot?

problemy techniczne
Autor: Anton Strogonoff
Źródło: http://www.flickr.com
Z uwagi na wygodę oraz prędkość przeloty samolotem są coraz bardziej popularne. Jednak, jak to we wszystkich sposobach transportu bywa, lot może zostać anulowany. Na szczęście w wspomnianej okoliczności pasażerowi przysługują szczególne prawa.

Letnie wypady zagranicę. Gdzie warto się wybrać?

Bus
Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wakacyjne typy, Europa ma do zaproponowania całe mnóstwo kierunków. Jeśli ktoś lubi słodkie lenistwo nad wodą na pięknych plażach, wybiera Bułgarię, Chorwację czy greckie wyspy. Jeśli góry i dużo górskich wędrówek – Szkocję, Słowację albo Czechy. Gdy chce zwiedzić zabytki i miejsca historycznie istotne, wybiera Litwę z Wilnem i Lwowem lub Francję. A jak zorganizować wakacje gdy chce się połączyć to wszystko? Udać się za zachodnią granicę.

Wspaniały, wiosenny wypoczynek nad jeziorem

góry zimą
Autor: oskar karlin
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy na przestrzeni minionej dekady podróżowali zagranicę częściej niż do tej pory, korzystając z tanich linii lotniczych, które oferują bilety w niezwykle niskich cenach.

Zbliżają się urodziny twojego syna? Sprawdź, jaki możesz sprawić mu prezent

dart
Autor: kaempfe.ch
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy dzieci są małe, cieszą się z każdego prezentu. Choćby to było Kinder jajko, to natychmiast zauważysz na ich twarzyczkach wielki uśmiech oraz niewątpliwie otrzymasz słodziutkiego całusa. Nastoletni syn jest już poważniejszym wyzwaniem. Musisz choć trochę znać jego zainteresowania, aby orientować się czy bardziej ucieszyłby się z gry na konsolę, czy może jednak z urządzeń do ćwiczeń. Poniższe propozycje umożliwią ci zapoznać się z przykładowymi pomysłami na urodzinową niespodziankę.

Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

samolot na niebie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do jakiegoś z rodzimych miast lub też za granicę, najlepiej skorzystać z ofert, jakie mają w zanadrzu przewoźnicy wielu linii lotniczych. Nierzadko przejrzenie strony internetowej wystarczy, aby znaleźć wymarzone miejsce do spędzenia urlopy czy majowego weekendu.

Pobyt za granicą czyli na jakie elementy powinni zwrócić uwagę wycieczkowicze

Egipt, wakacje w Egipcie
Obecnie coraz większa liczba obywateli Polski decyduje się na wycieczkę za granicę podczas urlopu. Czas wolny spędzany w obcych krajach wykorzystuje się w różny sposób. Pewna grupa osób preferuje wypoczynek zdecydowanie bierny, udając się do krajów o przyjemniejszych niż polski klimacie. W tego rodzaju przypadkach nie można jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach również jest dużo do zwiedzania. Jednak dla ludzi pracujących fizycznie urlopowe leniuchowanie może być najlepszą metodą spędzania wolnego czasu.

Jeśli na wakacje to tylko samolotem

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Większość z nas ma już opracowane plany na wakacje. Zaplanowaliśmy już dokąd chcemy się wybrać, być może już nawet podjęliśmy decyzję jak się tam dojechać. Większość podróżujących teraz wybiera lot samolotem - tak jest najszybciej, najbardziej komfortowo, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od jakiegoś czasu nie są drogie i dostępne dla każdego ludzi.

Rynkowe oferty a rozbudowana baza wyboru

Wakacyjne i biznesowe latanie
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Patrząc na pll lot linia ta może się poszczycić niezwykle imponującą grupą odbiorców. Konsumenci doceniają zaangażowanie doświadczonych profesjonalistów w tworzenie ofert. Nieustanne ulepszanie dostępnych możliwości imponuje w najwyższym stopniu, dlatego warto już dzisiaj zwrócić uwagę na pojawiające się systematycznie unowocześnienia. Atrakcyjne ceny biletów oraz doskonałe przygotowane maszyny to najlepsza wizytówka lotu, jaką rekomendują również między sobą profesjonaliści.
Syndicate content