try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

Spacer

O czym warto pamiętać idąc na wędrówkę w góry i jakie przedmioty należy ze sobą posiadać?

samochód
Autor: Geoff Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Jest pewne śliczne miasto w naszym kraju, które leży w woj. dolnośląskim. Miasto to usytuowane jest w pięknej dolinie rzeki Kamiennej. W okolicy moglibyśmy wędrować po Karkonoszach i górach Izerskich.

Co warto zobaczyć na Wyspach Kanaryjskich? Dlaczego to doskonałe miejsce przez cały rok?

ręczniki plażowe
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Wyspy Kanaryjskie dzielą się na 2 grupy. Jedne z nich to Wyspy Szczęśliwe, które znajdują się na zachodzie, czyli gran Canaria, jak i Teneryfa, następne natomiast to Wyspy Purpurowe, do których zaliczamy Fuerteventurę i Lanzarotę.

Odpowiedni dobór kijów do nordic walking

kolobrzeg
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że ruch na świeżym powietrzu świetnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne, w związku z tym warto wyszukać interesującą, stosownie dobraną i przystosowaną do wieku, pragnień, także stanu zdrowia dyscyplinę sportu.

Warszawa - miejsce, które niewątpliwie trzeba poznać

warsaw tourist guide
Autor: Charles Vögele
Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. Polska znajduje się w „dwudziestce” najczęściej odwiedzanych państw na świecie. w ciągu ostatnich dziesięciu lat nad Wisłę przyjechało przeszło 200 milionów turystów z zagranicy głównie natomiast Niemców, Czechów, Brytyjczyków.


http://warsawcitytours.info/
Autor: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com

Pedałowanie vs. truchcik

biegacze
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu Polaków, a odpowiedź okazuje się banalna – i to, i to! Jak powszechnie wiadomo, ruch dobrze oddziałuje na zdrowie organizmu. Do wybrania jest wiele różnych sportów, nie warto się więc zawężać do jednego.

Ruszaj się dla zdrowia

Psy
Źródło: http://pixabay.com
Dla osób wykonujących pracę przy biurku polecany jest odpoczynek w ruchu. Naturalnie sport powinien być normą, bo to najłatwiejszy sposób na utrzymanie wigoru i dobrej formy. Większości osób jednak trudno jest zmusić się do codziennej aktywności. W lepszej sytuacji są posiadacze psów. Posiadanie czworonoga zmusza do wychodzenia na dwór minimum trzy razy dziennie, na przynajmniej piętnaście minut. To już dobry początek. Każdy moment ruchu na świeżym powietrzu przykłada się do polepszenia kondycji.
Syndicate content