try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

Spacer

O czym warto pamiętać idąc na wędrówkę w góry i jakie przedmioty należy ze sobą posiadać?

samochód
Autor: Geoff Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Jest pewne śliczne miasto w naszym kraju, które leży w woj. dolnośląskim. Miasto to usytuowane jest w pięknej dolinie rzeki Kamiennej. W okolicy moglibyśmy wędrować po Karkonoszach i górach Izerskich.

Co warto zobaczyć na Wyspach Kanaryjskich? Dlaczego to doskonałe miejsce przez cały rok?

ręczniki plażowe
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Wyspy Kanaryjskie dzielą się na dwie grupy. Jedne z nich to Wyspy Szczęśliwe, które znajdują się na zachodzie, czyli gran Canaria, jak i Teneryfa, inne zaś to Wyspy Purpurowe, do nich zaliczyć trzeba Fuerteventurę oraz Lanzarotę.

Odpowiedni dobór kijów do nordic walking

kolobrzeg
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że ruch na świeżym powietrzu świetnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne, w związku z tym warto wyszukać interesującą, stosownie dobraną i przystosowaną do wieku, pragnień, także stanu zdrowia dyscyplinę sportu.

Warszawa - miejsce, które niewątpliwie trzeba poznać

warsaw tourist guide
Autor: Charles Vögele
Statystyki mówią same za siebie. Polska plasuje się w „dwudziestce” najczęściej odwiedzanych krajów na świecie. w ciągu ostatnich dziesięciu lat nad Wisłę przyjechało przeszło 200 milionów turystów z zagranicy głównie zaś Niemców, Czechów, Brytyjczyków.


http://warsawcitytours.info/
Autor: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com

Pedałowanie vs. truchcik

biegacze
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się łatwa – i rower, i bieganie! Jak powszechnie wiadomo, sport zbawiennie działa na zdrowie ludzi. Do wybrania jest dużo różnorakich dziedzin, nie warto się więc ograniczać do jednego.

Ruszaj się dla zdrowia

Psy
Źródło: http://pixabay.com
Dla osób wykonujących siedzącą pracę zalecany jest aktywny wypoczynek. Oczywiście sport powinni uprawiać wszyscy, bo to najprostszy sposób na zachowanie zdrowia i dobrej formy. Większości ludzi jednak niełatwo jest zmusić się do codziennych ćwiczeń. W dobrej sytuacji są posiadacze psów. Posiadanie czworonoga zobowiązuje do wychodzenia z domu minimum trzy razy na dzień, na przynajmniej piętnaście minut. To już jakiś początek. Każdy moment ruchu na dworze przykłada się do polepszenia naszej formy.
Syndicate content