try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

torebka

Każda kobieta musi je mieć

garderoba
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Są takie części ubioru, które musi mieć każda kobieta w własnej szafie, a to dlatego, iż przy odpowiednim zestawieniu, będą one pasowały dosłownie do każdej uroczystości oraz będzie można je wykorzystać na sporo sposób. Dodatkowo kiedy będziemy miały odpowiednią ilość ubrań z konkretnego zestawu, to mamy szansę być pewne, iż wciąż przyszykujemy dla siebie coś, w czym będziemy się dobrze czuły oraz jeszcze lepiej będziemy wyglądały.

Mawia się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej określają jej posiadaczkę

torebka
Damska torebka to jest coś, co chyba każdego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, damski chaos, w którym bez zadnych trudności odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najbardziej zaś facetów przeraża, kiedy ich partnerka prosi, ażeby coś wydobyć z torebki… No tak, lecz jak tu to wszystko ogarnąć? Bądźmy jednak neutralni i przyznajmy, iż w jednej torebce jest bardziej czysto i przyzwoicie, w drugiej bezwzględny zamęt. Mawia się, iż wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie określają jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?

Śledząc wiadomości ze świata mody, będziesz ciągle ładna, modna oraz zadbana, na co dzień i od święta

blondynka
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety znane są z tego, że zajmują się wiadomościami z wybiegów mody, pragną mieć świadomość, co pojawia się na sklepowych półkach i robi się modne. Lubią oglądać najnowsze wzory części garderoby, jak też towarzyszących im dodatków. Potrafią zrobić pasję z nabycia butów albo torebek. To oczywiste zatem, że każda pani pragnie okazać się modnie i szykownie ubrana oraz poszukuje ku temu sposobu. Na co dzień czy od święta - przy każdej okoliczności należy dbać o to, co się na siebie wkłada i zwrócić uwagę, czy bywa to w dobrym guście oraz adekwatne do obecnej sytuacji.

Jak łączyć popularne frędzle? Pomysły na niesztampowe stylizacje

duże zakupy
Źródło: pixabay.com
Frędzle w kobiecej modzie budzą skojarzenie ze stylem boho lub fragmentami stylu westernowego. Mają one swoje miejsce w modzie od bardzo dawna i co pewien czas stają się prawdziwym trendem. Jak je łączyć?

Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w nowych ciuchach

sukienki
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Lato to najlepsza pora roku, by pokazać się w modnych ciuchach. Wiele pań obawia się próbować z żywymi kolorami, zupełnie niesłusznie, gdyż barwne rzeczy idealnie sprawdzają się w sezonie letnim. Warto w ten sposób odświeżyć nieco swoją letnią szafę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co kupić na sezonowych wyprzedażach należy zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taką usługę, wtedy nierzadko wiele dobrych porad przeczytamy w prasie lifestylowej.

Jak wybrać odpowiednią suknię i dodatki komunijne?

Pierwsza komunia święta
Autor: mfb1982
Źródło: http://sxc.hu
Miesiące poprzedzające pierwszą komunię świętą, to czas gorączkowych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim przeżyciem duchowym, wymaga planu logistycznego godnego najlepiej funkcjonujących firm. Jedną z ważniejszych kwesti, o której warto pomyśleć zawczasu, jest wybór sukienki oraz dodatków. Zależnie od płci dziecka i zwyczajów danej parafii, może to być suknia dla dziewczynki, garnitur dla chłopca oraz alby dla dzieci obojga płci.
Syndicate content