try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

torebka

Buty creepersy efektownym dodatkiem do każdej stylizacji

modne buty na wiosnę
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Obuwie, obok torebek i biżuterii, to jedne z najistotniejszych akcesoriów z naszej garderoby, określające nas i podkreślające nasz styl. W zależności od charakteru naszej stylizacji możemy włożyć wytworne szpilki lub czółenka, niezobowiązujące klapki lub sandały, szykowne botki czy wygodne kozaki.

Każda kobieta musi je mieć

garderoba
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Są takie części ubioru, które musi mieć każda kobieta w własnej szafie, a to dlatego, iż przy odpowiednim zestawieniu, będą one pasowały dosłownie do każdej uroczystości oraz będzie można je wykorzystać na sporo sposób. Dodatkowo kiedy będziemy miały odpowiednią ilość ubrań z konkretnego zestawu, to mamy szansę być pewne, iż wciąż przyszykujemy dla siebie coś, w czym będziemy się dobrze czuły oraz jeszcze lepiej będziemy wyglądały.

Mawia się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej określają jej posiadaczkę

torebka
Damska torebka to jest coś, co chyba niejednego faceta przeraża. Studnia bez dna, kobiecy zamęt, w którym bez zadnych trudności odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najmocniej zaś mężczyzn przeraża, gdy ich kobieta prosi, by coś wyciągnąć z torebki… No okej, lecz jak tu się połapać? Bądźmy jednakowoż neutralni i potwierdźmy, że w jednej torebce jest bardziej czysto i porządnie, w drugiej całkowity zamęt. Mówi się, że wygląd torebki i jej zawartość najlepiej opisują jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?

Śledząc wiadomości ze świata mody, będziesz ciągle ładna, modna oraz zadbana, na co dzień i od święta

blondynka
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety znane są z tego, że zajmują się nowinkami z wybiegów mody, chcą mieć świadomość, co pojawia się na sklepowych półkach oraz robi się popularne. Uwielbiają przeglądać nowe wzory ubrań, jak też towarzyszących im dodatków. Potrafią zrobić hobby z zakupu butów albo torebek. To oczywiste zatem, że każda kobieta chce okazać się modnie i szykownie ubrana i poszukuje ku temu sposobu. Na co dzień czy od święta - przy każdej okoliczności należy dbać o to, co się na siebie wkłada i zwrócić uwagę, czy jest to w dobrym guście i adekwatne do danej sytuacji.

Jak łączyć popularne frędzle? Pomysły na niesztampowe stylizacje

duże zakupy
Źródło: pixabay.com
Frędzle w modzie damskiej budzą skojarzenie ze stylizacjami boho lub elementami stylu westernowego. Istnieją one od bardzo dawna i co jakiś czas są ogromnym trendem. W jaki sposób je łączyć?

Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w nowych ciuchach

sukienki
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w nowych ciuchach. Wiele kobiet boi się próbować z nietypowymi kolorami, zupełnie niesłusznie, gdyż kolorowe ubrania doskonale sprawdzają się w sezonie letnim. Warto w ten sposób urozmaicić nieco swoją letnią szafę i nie bać się zmian. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co kupić na letnich wyprzedażach należy zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taki luksus, wówczas nierzadko wiele dobrych porad znajdziemy w prasie lifestylowej.

Jak wybrać odpowiednią suknię i dodatki komunijne?

Pierwsza komunia święta
Autor: mfb1982
Źródło: http://sxc.hu
Miesiące poprzedzające pierwszą komunię świętą, to okres gorączkowych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim przeżyciem duchowym, wymaga planowania i logistyki godnej świetnie funkcjonujących firm. Jedną z ważniejszych spraw, o której warto pomyśleć wcześniej, jest wybór stroju oraz dodatków. Zależnie od płci dziecka oraz zwyczajów danej parafii, może to być suknia dla dziewczynki, garnitur dla chłopca bądź alby dla dzieci obojga płci.
Syndicate content