try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

trening

Piłki gimnastyczne świetnie odciążą kręgosłup

pośladki
Autor: David Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Nie musimy iść na siłownię, by mieć okazję zawalczyć o świetną kondycję i sylwetkę. Spokojnie możemy w najistotniejsze urządzenia zaopatrywać się w mieszkaniu oraz tutaj właśnie ćwiczyć zawsze, kiedy jedynie będziemy mieli wolną chwilę.


Rower magnetyczny to właściwe rozwiązanie


Gdy udamy się do marketu sportowego, to prędko zauważamy, że istnieje dużo sprzętów, które będziemy mieli możliwość kupić do siebie do mieszkania.

Czy chciałabyś stroić się wystrzałowo oraz funkcjonalnie?

fryzura
Autor: GoToVan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w swoim życiu interesujesz się trendami, życzysz sobie ubierać się przyjemnie a poza tym ładnie z obowiązującymi zwyczajami, może powinnaś rozpocząć od butów? Nie przypadkowo przecież budynek rozpoczyna się wznosić od fundamentów.

Trening powinien być efektywny

siłownia
Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com
Sport to zdrowie, jednak dla większości osób podejmujących wysiłek fizyczny nadzwyczaj ważne są efekty. Jeżeli nie ma ich w niedługim czasie, nie jest prosto odnaleźć kolejne pokłady motywacji do dalszych ćwiczeń. Ciągle pojawiają się następne zestawy treningowe, które u jednych okazują się skuteczne, u pozostałych natomiast lepszy okazuje się trening obwodowy.

Triathlon w upale, czyli jak ćwiczyć latem

bieganie dla zdrowia
Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com
Triathlon jest wyścigiem wytrzymałościowym, wymagającym dobrej kondycji fizycznej. Dlatego trzeba się do niego we właściwy sposób przygotować, aby móc zakończyć go z zadowalającym wynikiem. W trakcie lata treningi są dużo bardziej dokuczliwe, toteż należy rozeznać się, jak ćwiczyć, aby nasza kondycja nie osłabła.

Dla kogo są spływy kajakowe?

kajak
Autor: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl
Obecnie coraz więcej osób pragnie, przynajmniej weekendowej rejterady od hałasu oraz zapachu miast. Relaks na łonie natury nie musi oznaczać jedynie wędrówek pieszych bądź przejażdżek rowerowych. Ogromnie wielu zwolenników mają także spływy kajakowe i trudno się temu dziwić. To rzeczywiście niepowtarzalna okazja do bardzo bliskiego przestawania z dziką przyrodą, a jednocześnie zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu.

Crossfit - metoda na odpowiednią figurę

Przepis na piękną sylwetkę
Autor: Lifeline - Star Fitness
Źródło: Lifeline - Star Fitness
Wszyscy marzymy o wspaniałej sylwetce. Przeglądamy różne magazyny i patrzymy z uwielbieniem na fotografie światowych gwiazd, które mogą się poszczycić idealnymi kształtami. Porównujemy siebie do nich i wpadamy w czarną rozpacz. Po pierwsze, zazwyczaj zdjęcia w takich gazetach to efekt świetnego photoshopu. Poza tym, mnóstwo artystów swoją nienaganną sylwetkę zawdzięcza wielu zabiegom upiększającym. O wiele prościej zadbać o własne ciało na własną rękę.

Czym jest Kung Fu i czy należałoby zapisać się do szkoły Kung Fu?

sport kung fu
Źródło: pixabay.com
Kung Fu to słowo, jakie określa osiągnięcie perfekcji w jakiejś sferze. Można więc ogłosić, że sformułowanie Kung Fu określa pewną filozofię życia. Dziś jednak słowem Kung Fu określane są chińskie sztuki walki wręcz i z tradycyjną chińską bronią. Nazwa ta zaakceptowała się już praktycznie we każdych krajach, wskutek tego mówiąc o Kung Fu w wielu przypadkach mamy na myśli naturalnie chińskie sztuki walki.

Przygotuj się do wakacji, kupując właściwe wyposażenie, dzięki nim ten czas upłynie bardzo ciekawie

buty nike
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to okres, w którym dzieciaki jak najwięcej powinny przebywać po dworze, ciesząc się ciepłem, słoneczną aurą i przygodami ze znajomymi. Lepiej, kiedy dziecko ma dużo ruchu oraz może spędzać czas aktywnie.

Koszulki na rower mogą mieć kieszenie - zobacz, w co ubrać się na rower

rower
Autor: United-Cyclists
Źródło: United-Cyclists
Zawsze powinniśmy mieć dobry ubiór

Jeśli zamierzamy trenować, nie ważne czy na rowerze, bieganie czy na siłowni, zawsze powinniśmy posiadać odpowiedni ubiór. Taki w którym będzie nam wygodnie, który będzie pochłaniał nasz pot i który nie będzie krępował naszych ruchów. Jedynie wówczas mamy szansę być pewni, że nasze treningi będziemy wykonywać w prawidłowy sposób, a co się z tym łączy, że będziemy mieli szansę je wykonać naprawdę dokładnie. To wszystko właśnie sprawia, że coraz więcej ludzi poświęca wagę do tego rodzaju ubioru.

Koszulka - ubranie idealne dla kobiety, dla dorosłego mężczyzny, dla dziecka!

koszulka
Autor: MShades
Koszulki, nazywane też T-shirtami, to typ odzieży, który występuje w dosłownie każdej dostępnej wersji - dla facetów, przeznaczonej dla kobiet oraz dla dzieci, zależnie od ich płci.
Syndicate content