try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

ubiór

Moro znowu wraca do mody - sprawdź co masz w szafie w tym odcieniu

zbliżenie - moda
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Moda zmienia się tak błyskawicznie, że nie jesteśmy praktycznie w stanie za nią zdążyć. Na pokazach mody pojawiają się coraz to ciekawsze kreacje, do noszenia których zachęcają nas projektanci.

Kurtki trekkingowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

buty trekkingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtka trekkingowa to jeden z głównych elementów wyposażenia każdego zaprawionego tułacza. Ochrania nas przed opadami, silnym wiatrem jak też daje poczucie komfortu. Jednakże nie wszystkie okrycia wierzchnie są sobie równe. Przeczytajcie, na jakie cechy kierować szczególną uwagę.

Interesujące oraz kolorowe dodatki

kobieta w okularach
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Wielobarwny akcent w codziennej stylizacji może zupełnie zmienić styl całego ubrania. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też dużo powiedzieć o osobie, jaka je nosi.

Interesujące a także różnokolorowe dodatki

Barwny akcent w codziennej stylizacji może całkowicie zmienić charakter całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też wiele powiedzieć o osobie, jaka je nosi.

Stylizacja militarna – nie jest dla delikatnych kobiet

żołnierze
Autor: Frank Grass
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy wymyślasz dla siebie nową stylizację, nie tylko dobierasz kolory albo kroje, ale też chcesz podkreślić swój charakter. Pragniesz, by ubiór perfekcyjnie oddawał to, jaką osobą jesteś i byś potrafiła w swojej stylizacji zwyczajnie czuć się dobrze. Nie zawsze znalezienie stylu odpowiedniego dla siebie jest łatwe. Zwłaszcza wtedy, gdy drzemie w Tobie mocny temperament.

Każda kobieta musi je mieć

garderoba
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Są takie części ubioru, które musi mieć każda kobieta w własnej szafie, a to dlatego, iż przy odpowiednim zestawieniu, będą one pasowały dosłownie do każdej uroczystości oraz będzie można je wykorzystać na sporo sposób. Dodatkowo kiedy będziemy miały odpowiednią ilość ubrań z konkretnego zestawu, to mamy szansę być pewne, iż wciąż przyszykujemy dla siebie coś, w czym będziemy się dobrze czuły oraz jeszcze lepiej będziemy wyglądały.

Dress code stylowej dziewczyny - co założyć do biura żeby nie naruszyć powagi swego miejsca pracy?

miniówka
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwe oczywiście są dziewczyny, które pracują w różnego rodzaju miejscach, gdzie nie obowiązuje praktycznie żaden dress code i mogą na co dzień przyjść do pracy w kompletnie dowolnych ubraniach.

Zainteresowania modą damską wprowadzają do świata, która jest bez wątpienia bardzo szeroka

bluzka damska z kołnierzykiem
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Zamiłowania modą dla kobiet dostarczają światu, która jest bez wątpienia bardzo szeroka, sporo nowych fasonów Dosłownie możemy tutaj wyszperać rozmaitych trendów, naszych rodowitych artystów, to dodatkowo wiele pań napawa się trendami z innych krajów naszej Ziemi. Ogólnoświatowy przekaz informacji pozwala na szybkie przekazywanie informacji o wszystkich nowościach.

Czy joga jest aktywnością dla wszystkich? W jaki sposób zacząć treningi? Co musimy zakupić?

Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Źródło: © Wane Gunn
W czasie gdy na zewnątrz pogoda nie sprzyja różnym aktywnością sportowym, sporo osób stara się znaleźć dodatkowe zajęcie, jakie będzie dawką zdrowego ruchu. Joga jest z pewnością jednym z bardziej lubianych zajęć, na które stale zapisuje się sporo osób.

Dresscode – normy dotyczące stroju obowiązujące w pracy.

kucharz przygotowujący posiłek
Autor: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com
Ubiór posiada ogromne znaczenie, i to nie tylko w życiu codziennym, ale także, a być może przede wszystkim w miejscu pracy. To jak się prezentujemy to nasza wizytówka, bowiem pierwsze wrażenie jest tylko jedno i warto uczynić, by było ono jak najlepsze. Wielu z nas zapewne słyszało o czymś takim jak dresscode, czyli zasadach ubioru panujących w miejscu, w którym pracujemy.
Syndicate content