try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

ubiór

Moro znowu wraca do mody - sprawdź co masz w szafie w tym odcieniu

zbliżenie - moda
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Moda zmienia się tak błyskawicznie, że nie jesteśmy praktycznie w stanie za nią zdążyć. Na pokazach mody pojawiają się coraz to ciekawsze kreacje, do noszenia których zachęcają nas projektanci.

Kurtki trekkingowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

buty trekkingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtka trekkingowa jest jednym z głównych elementów wyposażenia każdego zaprawionego tułacza. Ochrania nas przed opadami, silnym wiatrem a także zapewnia poczucie komfortu. Jednakże nie wszystkie okrycia wierzchnie są sobie równe. Zobaczmy, na jakie cechy zwrócić szczególną uwagę.

Interesujące oraz kolorowe dodatki

kobieta w okularach
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Różnobarwny akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić styl całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też dużo powiedzieć o osobie, jaka je nosi.

Interesujące a także różnokolorowe dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może zupełnie odmienić styl całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają wzrok, lecz mogą też wiele powiedzieć o osobie, jaka je zakłada.

Stylizacja militarna – nie jest dla delikatnych kobiet

żołnierze
Autor: Frank Grass
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy tworzysz dla siebie następną stylizację, nie tylko dobierasz kolory czy rodzaje ciuchów, ale również chcesz podkreślić własny charakter. Pragniesz, by strój doskonale oddawał to, jaką osobą jesteś i byś mogła w nowej kreacji zwyczajnie mieć dobre samopoczucie. Nie zawsze odnalezienie stylu odpowiedniego dla siebie jest łatwe. Głównie wtedy, gdy skrywasz mocny charakter.

Każda kobieta musi je mieć

garderoba
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Są takie części ubioru, które musi mieć każda kobieta w własnej szafie, a to dlatego, iż przy odpowiednim zestawieniu, będą one pasowały dosłownie do każdej uroczystości oraz będzie można je wykorzystać na sporo sposób. Dodatkowo kiedy będziemy miały odpowiednią ilość ubrań z konkretnego zestawu, to mamy szansę być pewne, iż wciąż przyszykujemy dla siebie coś, w czym będziemy się dobrze czuły oraz jeszcze lepiej będziemy wyglądały.

Dress code stylowej dziewczyny - co założyć do biura żeby nie naruszyć powagi swego miejsca pracy?

miniówka
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwe oczywiście są dziewczyny, które pracują w różnego rodzaju miejscach, gdzie nie obowiązuje praktycznie żaden dress code i mogą na co dzień przyjść do pracy w kompletnie dowolnych ubraniach.

Zainteresowania modą damską wprowadzają do świata, która jest bez wątpienia bardzo szeroka

bluzka damska z kołnierzykiem
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Zamiłowania modą dla kobiet dostarczają światu, która jest bez wątpienia bardzo szeroka, sporo nowych fasonów Dosłownie możemy tutaj wyszperać rozmaitych trendów, naszych rodowitych artystów, to dodatkowo wiele pań napawa się trendami z innych krajów naszej Ziemi. Ogólnoświatowy przekaz informacji pozwala na szybkie przekazywanie informacji o wszystkich nowościach.

Czy joga jest aktywnością dla wszystkich? W jaki sposób zacząć treningi? Co musimy zakupić?

Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Źródło: © Wane Gunn
Podczas gdy na zewnątrz pogoda nie sprzyja różnym aktywnością sportowym, sporo osób stara się znaleźć takie zajęcie, jakie będzie dawką zdrowego ruchu. Joga jest z pewnością jednym z bardziej popularnych zajęć, na które stale zapisuje się sporo osób.

Dresscode – normy dotyczące stroju obowiązujące w pracy.

kucharz przygotowujący posiłek
Autor: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com
Strój ma duże znaczenie, i to nie wyłącznie w życiu codziennym, ale także, a być może głównie w pracy. To jak wyglądamy to nasza wizytówka, bowiem pierwsze wrażenie jest tylko jedno i należy sprawić, by było ono jak najlepsze. Wielu z nas z pewnością słyszało o czymś takim jak dresscode, czyli zasadach stroju obowiązujących w miejscu, w którym wykonujemy swoje obowiązki.
Syndicate content