try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

ubiór

Interesujące a także różnokolorowe dodatki

Wielokolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić styl całego ubioru. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, lecz mogą też dużo mówić o osobie, która je zakłada.

Stylizacja militarna – nie jest dla delikatnych kobiet

żołnierze
Autor: Frank Grass
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy wymyślasz dla siebie nową stylizację, nie tylko dobierasz kolory albo kroje, ale też chcesz podkreślić swój charakter. Pragniesz, by ubiór perfekcyjnie oddawał to, jaką osobą jesteś i byś potrafiła w swojej stylizacji zwyczajnie czuć się dobrze. Nie zawsze znalezienie stylu odpowiedniego dla siebie jest łatwe. Zwłaszcza wtedy, gdy drzemie w Tobie mocny temperament.

Każda kobieta musi je mieć

garderoba
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Są takie części ubioru, które musi mieć każda kobieta w własnej szafie, a to dlatego, iż przy odpowiednim zestawieniu, będą one pasowały dosłownie do każdej uroczystości oraz będzie można je wykorzystać na sporo sposób. Dodatkowo kiedy będziemy miały odpowiednią ilość ubrań z konkretnego zestawu, to mamy szansę być pewne, iż wciąż przyszykujemy dla siebie coś, w czym będziemy się dobrze czuły oraz jeszcze lepiej będziemy wyglądały.

Dress code stylowej dziewczyny - co założyć do biura żeby nie naruszyć powagi swego miejsca pracy?

miniówka
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwe oczywiście są dziewczyny, które pracują w różnego rodzaju miejscach, gdzie nie obowiązuje praktycznie żaden dress code i mogą na co dzień przyjść do pracy w kompletnie dowolnych ubraniach.

Zainteresowania modą damską wprowadzają do świata, która jest bez wątpienia bardzo szeroka

bluzka damska z kołnierzykiem
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Zamiłowania modą dla kobiet dostarczają światu, która jest bez wątpienia bardzo szeroka, sporo nowych fasonów Dosłownie możemy tutaj wyszperać rozmaitych trendów, naszych rodowitych artystów, to dodatkowo wiele pań napawa się trendami z innych krajów naszej Ziemi. Ogólnoświatowy przekaz informacji pozwala na szybkie przekazywanie informacji o wszystkich nowościach.

Czy joga jest aktywnością dla wszystkich? W jaki sposób zacząć treningi? Co musimy zakupić?

Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Źródło: © Wane Gunn
W czasie gdy na zewnątrz pogoda nie sprzyja różnym aktywnością sportowym, sporo osób stara się znaleźć dodatkowe zajęcie, jakie będzie dawką zdrowego ruchu. Joga jest z pewnością jednym z bardziej lubianych zajęć, na które stale zapisuje się sporo osób.

Dresscode – normy dotyczące stroju obowiązujące w pracy.

kucharz przygotowujący posiłek
Autor: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com
Strój posiada ogromne znaczenie, i to nie tylko w życiu codziennym, ale również, a być może przede wszystkim w miejscu pracy. To jak się prezentujemy to nasza wizytówka, bowiem pierwsze wrażenie jest tylko jedno i warto uczynić, by było ono jak najlepsze. Wielu z nas zapewne słyszało o czymś takim jak dresscode, czyli regułach ubioru panujących w miejscu, w którym wykonujemy swoje obowiązki.

Tendencje w modzie – w jaki w łatwy sposób za nimi podążać?

pokaz mody
Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Moda – zapewne każda kobieta wariuje na jej punkcie. Aktualnie zauważa się ogromny wzrost zainteresowania właśnie tą dziedziną, sporo ludzi decyduje się na pracę powiązaną właśnie z tą dziedziną. Nic zaskakującego, dziewczyny od dawna interesowały się tendencjami jakie ówcześnie były modne, śledziły magazyny modowe, z rumieńcami na twarzy. Każda z nas lubi pięknie wyglądać, z tego powodu też pragniemy wiedzieć co obecnie jest na topie. Jednakże trzeba mieć na uwadze, iż nie zawsze to, co akurat jest na topie, będzie do nas pasować, należy rozsądnie wybierać sobie elementy stroju tak, żeby nie prezentować się śmiesznie.

Najstosowniejsze obuwie na uroczystości - nie pomysłu, które to mogą być

buty
Autor: Coup d'Oreille
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z nadejściem wiosny, pojawiają się propozycje uczestnictwa we wszelkiego typu uroczystościach. Ślub kuzynki, komunia chrześnicy, nasza matura czy urodziny na świeżym powietrzu. Te wszystkie okazje wymagają odpowiedniego kostiumu, kobiety zazwyczaj wybierają sukienki, dobierają dodatki. Lecz jedną z ważniejszych spraw, do której co niektórzy nie przywiązują wystarczającej uwagi, jest dobór odpowiedniego obuwia.

Odzież dla hoteli posiada różnorakie fasony

kucharz w pracy
Autor: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy którą odzież powinni posiadać nasi pracownicy?
Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że w różnych zawodach warto zadbać o odpowiedni ubiór pracowników, tak żeby było im wygodnie i żeby bez najmniejszego trudu mieli szansę wykonywać swoje obowiązki.
Syndicate content