try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

wczasy

Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w czasie urlopu

Okres urlopowy w pełni. Wiele osób rozmyśla, gdzie tego roku wybrać się na urlop z najbliższymi. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tych kliku tygodni absolutnej swobody. Czujemy się już zmęczeni codziennymi powinnościami. Podczas pracy cały czas się stresujemy. W domu czekają na nas kłopoty z dziećmi. Funkcjonujemy na podwyższonych obrotach. Jakby tego było mało, mamy niewłaściwe nawyki żywieniowe. Nie spożywamy posiłków o stałych porach. Jadamy zwykle cokolwiek i byle gdzie. Chodzi nam tylko o to, aby zaspokoić głód. Tymczasem, w naszym organizmie brakuje potrzebnych elementów odżywczych. To dlatego jesteśmy cały czas zmęczeni i zestresowani. Posiadamy kiepską odporność. Brak systematycznego ruchu sprawia, że jesteśmy zupełnie bez formy. To wszystko nie tylko niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu, ale także źle wpływa na nasze samopoczucie.

Baseny termalne w Polsce

termy
Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Naletnie dni oczekiwaliśmy z niecierpliwością już bardzo dawno. Zima w tym roku szczególnie dała nam popalić. Podczas długich i mroźnych wieczorów, by poprawić sobie humor, przeglądaliśmy z całą rodziną katalogi agencji turystycznych i planowaliśmy wojaże naszych marzeń. Tymczasem, okres urlopowy już nadchodzi i czas najwyższy pomyśleć o wczasach w tym roku. Warto już teraz zarezerwować miejsca w hotelu dla całej rodziny, gdyż jeszcze chwilka i może się zrobić zbyt późno- nie znajdziemy już wolnych miejsc w modnych ośrodkach wczasowych.

Jeśli mamy wystarczająco farta "upolujemy" fantastyczną ofertę

Barcelona, Hiszpania
Autor: Bogdan Seredyak
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazd za granicę obecnie absolutnie nie musi być sporym wydatkiem. Wystarczy jedynie dobrze poszukać, żeby wyszukać ofertę, która na pewno przypadnie nam do gustu. Dobrym sposobem na oszczędność są bez wątpienia wczasy last minute.

Rozplanowywanie własnego urlopu w porze zimowej.

Autor: Tatrzańska Łomnica Zimowy Park D
Wiele osób z uwagi na specyfikę swojej profesji nie ma szans sobie pozwalać na to, by podróżować w czasie wakacji. Urlop planują w takim razie w czasie zimy. Takie rozplanowywanie wczasów zimą pozostaje wyjątkowo ważne, bo wskazuje, iż naprawdę branża turystyczna powinna znacznie bardziej przygotowywać się na tę ewentualność.

Zastanawiasz się, dokąd pojechać na wakacje? Góry to zawsze świetny pomysł!

widok na góry, szklarska poręba
Autor: Motorrad-Presse.com
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy zastanawiasz się akurat, gdzie wyjechać na wczasy, wtedy odpowiedź może na pewno być tylko jedna - polskie góry!

Jedziesz na urlop? Zanim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

plaża - zdjęcie
Autor: Abaconda Management Group
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop jest takim czasem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju wypocząć od wszystkich swoich obowiązków i po prostu oderwać się od szarej codzienności. Dlatego też właśnie zdecydowanie warto włożyć jak najwięcej wysiłku w to, aby było to dla nas faktycznie niezapomniane przeżycie, ponieważ powinniśmy w końcu nabrać wtedy siły na wszystkie pozostałe miesiące w roku.

Spędź rodzinne święta w górskim krajobrazie

boże narodzenie w górach z dziećmi
Autor: U.S. Army RDECOM
Źródło: http://www.flickr.com
Boże Narodzenie to bardzo ważny okres w ciągu roku, nawet dla ludzi niereligijnych. Jest to w końcu moment, kiedy cała rodzina spotyka się razem na wspólnej wieczerzy, nucąc kolędy.

Które zabiegi dostępne są w miejscu takim jak SPA ?

hotel spa w górach
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych dniach obywatele są niezwykle zaganiani. Posiada to niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Na szczęście istnieją metody, aby je nieco poprawić. Można np. rozpocząć poprawnie się żywić lub pojechać na jakieś wakacje.


Jeżeli więc życzysz sobie nieco bardziej zatroszczyć się o swe dobre samopoczucie, być może zaciekawi Ciebie jakiś hotel SPA w górach? To brzmi niezwykle zachęcająco, nieprawdaż? Wszakże co to właściwie jest to spa? Co prawda wiąże się ze snem, lecz nie o to tu chodzi.

Jak przygotować się na urlop z potomkiem nad morzem?

niechorze noclegi
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Planujesz pierwsze rodzinne wakacje nad morzem? Frapujesz się, dokąd najlepiej pojechać z potomkiem, aby urlop był miłym wspomnieniem zarówno dla ciebie, jak również dla niego?

Urlop połączony z troską o zdrowie?

plaża w Kołobrzegu, morze
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej myślą o wypoczynku, zastanawiamy się nad wybraniem rozwiązania, jakie pozwoli nam nie tylko odpocząć oraz zmienić otoczenie, lecz także pozbyć się wielu dolegliwości. Przede wszystkim z tego powodu sporym zainteresowaniem pochwalić się mogą nadmorskie kurorty, w których sporo osób poszukuje zdrowego powietrza, jak również kurorty uzdrowiskowe. Czy urlop w uzdrowisku może być dobrym pomysłem?
Syndicate content