try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

wczasy

Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w czasie urlopu

Sezon wakacyjny w pełni. Wiele osób rozmyśla, gdzie tego roku wybrać się na wakacje z najbliższymi. Nie możemy się już doczekać tych kliku tygodni absolutnej swobody. Jesteśmy już wyczerpani powszednimi powinnościami. Podczas pracy nieustannie jesteśmy narażeni na stres. W domu oczekują na nas kłopoty z dziećmi. Działamy na wysokich obrotach. Na domiar złego, mamy niewłaściwe zwyczaje żywieniowe. Nie planujemy posiłków o stałych porach. Jemy zazwyczaj cokolwiek i gdziekolwiek. Naszym celem jest tylko zaspokojenie głodu. Tymczasem, w naszym organizmie brakuje potrzebnych składników odżywczych. To z tego powodu czujemy się nieustannie zmęczeni i niewyspani. Posiadamy kiepską odporność. Brak regularnego ruchu powoduje, że jesteśmy zupełnie bez kondycji. To wszystko nie tylko fatalnie odbija się na naszym zdrowiu, ale również negatywnie wpływa na nasz nastrój.

Baseny termalne w Polsce

termy
Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Naciepłe dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już bardzo dawno. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki. W czasie długich i zimnych wieczorów, aby polepszyć sobie humor, oglądaliśmy z całą rodziną katalogi biur podróży i wymyślaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, okres letni już się zbliża i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o wczasach w tym roku. Warto już dzisiaj wykupić noclegi dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze chwila i może się zrobić za późno- nie znajdziemy już wolnych pokoi w modnych ośrodkach turystycznych.

Jeśli mamy wystarczająco farta "upolujemy" fantastyczną ofertę

Barcelona, Hiszpania
Autor: Bogdan Seredyak
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazd za granicę obecnie absolutnie nie musi być sporym wydatkiem. Wystarczy jedynie dobrze poszukać, żeby wyszukać ofertę, która na pewno przypadnie nam do gustu. Dobrym sposobem na oszczędność są bez wątpienia wczasy last minute.

Rozplanowywanie własnego urlopu w porze zimowej.

Autor: Tatrzańska Łomnica Zimowy Park D
Dużo osób ze względu na specyfikę własnej pracy nie może sobie pozwalać na to, aby wyjechać w miesiącach letnich. Urlop planują w takim razie zimą. Takie zaplanowanie urlopu zimą pozostaje wyjątkowo istotne, ponieważ pokazuje, iż naprawdę nisza turystyczna musi znacznie bardziej przygotować się na tę prawidłowość.

Zastanawiasz się, dokąd pojechać na wakacje? Góry to zawsze świetny pomysł!

widok na góry, szklarska poręba
Autor: Motorrad-Presse.com
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy zastanawiasz się akurat, dokąd pojechać na wczasy, wówczas odpowiedź może niewątpliwie być właściwie jedna - polskie góry!

Jedziesz na urlop? Zanim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

plaża - zdjęcie
Autor: Abaconda Management Group
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop jest takim okresem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju wypocząć od jakichkolwiek swoich obowiązków i po prostu oderwać się od szarej codzienności. Dlatego też właśnie zdecydowanie warto włożyć jak najwięcej wysiłku w to, aby było to dla nas rzeczywiście ciekawe przeżycie, bo musimy w końcu zebrać wówczas siły na wszystkie pozostałe miesiące w roku.

Spędź rodzinne święta w górskim krajobrazie

boże narodzenie w górach z dziećmi
Autor: U.S. Army RDECOM
Źródło: http://www.flickr.com
Boże Narodzenie to niezwykle ważny okres w ciągu roku, nawet dla osób niereligijnych. Jest to bowiem okres, kiedy nasza familia spotyka się ze sobą na wspólnej wieczerzy, śpiewając kolędy.

Które zabiegi dostępne są w miejscu takim jak SPA ?

hotel spa w górach
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych dniach obywatele są bardzo zaganiani. Ma to niekorzystny nacisk na nasze zdrowie. Na szczęście pojawiają się metody, żeby je trochę poprawić. Można przykładowo rozpocząć poprawnie się żywić lub pojechać na jakieś wakacje.


Jeżeli więc chcesz nieco bardziej zatroszczyć się o swe dobre samopoczucie, może zainteresuje Cię jakikolwiek hotel SPA w górach? To zapowiada się bardzo zachęcająco, nieprawdaż? Wszakże co to właściwie jest to spa? Co prawda kojarzy się ze spaniem, lecz nie o to tutaj idzie.

Jak przygotować się na urlop z potomkiem nad morzem?

niechorze noclegi
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Planujesz pierwsze rodzinne wakacje nad morzem? Frapujesz się, dokąd najlepiej pojechać z potomkiem, aby urlop był miłym wspomnieniem zarówno dla ciebie, jak również dla niego?

Urlop połączony z troską o zdrowie?

plaża w Kołobrzegu, morze
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej myślą o urlopie, myślimy nad wyborem rozwiązania, które pozwoli nam nie jedynie odpocząć oraz zmienić środowisko, lecz także pozbyć się szeregu dolegliwości. Między innymi z tego powodu sporą popularnością cieszą się nadmorskie kurorty, w których wiele osób szuka jodu, jak również miejscowości uzdrowiskowe. Czy wczasy w uzdrowisku mogą być atrakcyjnym rozwiązaniem?
Syndicate content