try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

złoto

Medalik szkaplerz - jego znaczenie oraz dzisiejsze wykonanie

Bielizna korygująca
Autor: Esbelt
Źródło: Akrobatka.pl
Szkaplerz jest to tak naprawdę nie mniej ni więcej wierzchnia cząstka okrycia habitu, używana do tej konkretnej pory w pewnych zakonach. Otacza ona ramiona, barki oraz plecy posiadacza, mając wyłącznie otwór na głowę.

W jakim miejscu najlepiej spędzić czas wolny? Na pewno wyjazd w góry jest najlepszy, być może do Polanicy Zdrój?

Polanica Zdrój
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
To niezwykłe góry, które kuszą niezwykła malowniczością, cennymi minerałami a także ciekawym zagospodarowaniem. Sudety przyciągają, a podróże po ich obszarze każdemu mogą sprawić mnóstwoprzyjemności. Świetne zagospodarowanie turystyczne sprawia, że miejsce na nocleg możemy tu znaleźć w prawie każdej miejscowości, a gęsta sieć szlaków turystycznych ułatwia rozplanowanie pieszych wycieczek.

Czy znak nieskończoności mógłby pomóc utrzymać miłość dwojga oddalonych od siebie osób?

clarks
Przyjaźń to uczucie, które powinno trwać zawsze. Niestety pewnym osobom, nawet jeśli są razem jest bardzo ciężko podtrzymać moc uczucia, dlatego też czasami przydaje się pewien detal, który by przypominał na co dzień o tym, że ktoś na nas gdzieś oczekuje.


Tego typu przedmiotem mógłby być przykładowo jakiś element biżuterii.

Jak wybrać pierścień zaręczynowy?

bransoletki
Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu facetów moment oświadczyn jak też wszelkie przygotowania do nich łączą się z pewną dozą napięcia jak też niepewności.


W jaki sposób to uczynić? Co oznajmić? I jaki wybrać pierścionek? Przeważnie wybiera się pierścień ze złota, ponieważ szlachetność tego kruszcu odpowiada poniekąd powadze sytuacji.

Jakie obrączki ślubne wybrać? Omówienie ich wersji oraz nieco porad korzystnych przy wyborze.

Dwie obrączki
Autor: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór obrączki ślubnej jest jednym z najistotniejszych wyborów związanych z przygotowaniami do ślubu. Jest do postanowienie w większości przypadków na całe życie. Obrączki mają za zadanie być nie tylko wytworne i estetyczne, ale po pierwsze - niebywale trwałe.

Ciężki temat: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Autor: RAHUL GS
Źródło: http://www.flickr.com
Przede mną troszkę kontrowersyjny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne raf i mielizn. Wielu mężczyzn po przeczytaniu podobnego połączenia frazeologicznego popaść by mogło jeżeli nie w popłoch (bo przecież prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to przynajmniej w zakłopotanie. Ci panowie którzy mają pociąg do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją dzisiejszego mężczyzny a nawet nad zamianą ról społecznych jaka bez cienia wątpliwości ma miejsce w naszym społeczeństwie.

Śliczne diamenty westchnieniem wszystkich dziewczyn

piękny duży szmaragd
Autor: greyloch
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że najbliższymi towarzyszami kobiet są diamenty. I chyba coś w tym jest. Chyba nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na ziemi, jakiej nie potrafilibyśmy obłaskawić wspaniałą biżuterią z tym konkretnym świecidełkiem. Od starożytności jest un postrzegany za cechę niewyobrażalnego bogactwa. Wyroby jubilerskie z diamentem są wyznacznikiem elegancji i szyku. Są to autentyczne królewskie klejnoty i każda dama chciałaby mieć je w swojej kolekcji.

Produkty z kamieni szlachetnych i półszlachetnych

kamienie szlachetne
Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i lubiane na całym świecie od wielu stuleci. W początkowym stadium ich wartość upatrywano jedynie w urodzie, a więc kształcie kryształów i blasku. Wymienione cechy też miały wpływ na to, że z kamieni tego rodzaju zaczęto tworzyć elementy dekoracyjne. Kamienie te jednak to nie tylko piękno i połysk, ale także wiele praktycznych właściwości.

Ręcznie robiona biżuteria

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva
Mamy wspaniałe lato, chodzimy w powiewnych, delikatnych sukienkach i sandałkach. Letni klimat wszędzie dokoła. Idealnym dodatkiem do letnich stylizacji może być biżuteria ręcznie robiona.
Syndicate content