try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

złoto

Jak wybrać pierścień zaręczynowy?

bransoletki
Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Dla mnóstwa mężczyzn chwila oświadczyn a także wszystkie przygotowania do nich wiążą się z jakąś dozą napięcia oraz niepewności.


Jak to uczynić? Co oznajmić? I jaki wybrać pierścionek? Zwykle kupuje się pierścionek złoty, bowiem szlachetność tego kruszcu odpowiada niejako wadze sytuacji.

Jakie obrączki ślubne wybrać? Omówienie ich wersji oraz nieco porad korzystnych przy wyborze.

Dwie obrączki
Autor: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór obrączki ślubnej jest jednym z najistotniejszych wyborów wiążących się z przygotowaniami do ślubu. Jest do decyzja w większości przypadków na całe życie. Obrączki powinny być nie tylko gustowne i estetyczne, ale zwłaszcza - niebywale trwałe.

Ciężki temat: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Autor: RAHUL GS
Źródło: http://www.flickr.com
Przede mną dość dyskusyjna tematyka - biżuteria dla mężczyzn. Materia pełna niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy popaść by mogło jeśli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to przynajmniej w zakłopotanie. Ci z nich którzy mają tendencje do filozofowania być może zadumaliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych jaka bezsprzecznie się dokonuje w naszym społeczeństwie.

Śliczne diamenty westchnieniem wszystkich dziewczyn

piękny duży szmaragd
Autor: greyloch
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że najbliższymi towarzyszami kobiety są diamenty. I raczej coś w tym jest. Wydaje nam się że nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na świecie, której nie dałoby się obłaskawić znakomitą biżuterią z tym konkretnym świecidełkiem. Od starożytności jest un uważany za symbol nieprawdopodobnego bogactwa. Wyroby jubilerskie z diamentami są synonimem dobrego smaku i szyku. Są to autentyczne królewskie klejnoty i każda dama chciałaby mieć je w swojej kolekcji.

Produkty z kamieni szlachetnych i półszlachetnych

kamienie szlachetne
Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i cenione w obrębie całego świata od wielu stuleci. W początkowym stadium ich wartość upatrywano jedynie w urodzie, czyli kształcie kryształów i blasku. Te cechy również miały wpływ na to, że z kamieni tego rodzaju zaczęto tworzyć ozdoby. Minerały te jednak to nie tylko uroda i połysk, ale również szereg praktycznych cech.

Ręcznie robiona biżuteria

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva
Mamy wspaniałe lato, chodzimy w powiewnych, lekkich sukienkach i japonkach. Letni nastrój wszędzie dookoła. Wspaniałym dodatkiem do letnich stylizacji może być biżuteria ręcznie robiona.
Syndicate content