try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

złoto

Medalik szkaplerz - jego znaczenie oraz dzisiejsze wykonanie

Bielizna korygująca
Autor: Esbelt
Źródło: Akrobatka.pl
Szkaplerz jest to tak naprawdę nie mniej ni więcej wierzchnia cząstka okrycia habitu, stosowana do tej konkretnej pory w pewnych zakonach. Ma za zadanie otaczać ramiona, barki oraz plecy posiadacza, posiadając wyłącznie otwór na głowę.

W jakim miejscu najlepiej spędzić czas wolny? Na pewno wyjazd w góry jest najlepszy, być może do Polanicy Zdrój?

Polanica Zdrój
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
To niezwykłe góry, które kuszą niezwykła malowniczością, cennymi minerałami a także ciekawym zagospodarowaniem. Sudety przyciągają, a podróże po ich obszarze każdemu mogą sprawić mnóstwoprzyjemności. Świetne zagospodarowanie turystyczne sprawia, że miejsce na nocleg możemy tu znaleźć w prawie każdej miejscowości, a gęsta sieć szlaków turystycznych ułatwia rozplanowanie pieszych wycieczek.

Czy znak nieskończoności mógłby pomóc utrzymać miłość dwojga oddalonych od siebie osób?

clarks
Miłość to uczucie, które powinno trwać zawsze. Niestety pewnym ludziom, nawet jeżeli są w związku jest bardzo ciężko podtrzymywać moc uczucia, dlatego też czasem przydatny jest pewien drobiazg, który by przypominał codziennie o tym, że ktokolwiek na nas gdzieś oczekuje.


Takim drobiazgiem mógłby być dla przykładu pewien naszyjnik.

Jak wybrać pierścień zaręczynowy?

bransoletki
Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Dla mnóstwa mężczyzn chwila oświadczyn a także wszelkie przygotowania do nich łączą się z jakąś dawką stresu a także niepewności.


Jak to uczynić? Co oznajmić? I jaki wybrać pierścionek? Najczęściej wybiera się pierścień złoty, ponieważ szlachetność owego kruszcu odpowiada poniekąd wadze sytuacji.

Jakie obrączki ślubne wybrać? Omówienie ich wersji oraz nieco porad korzystnych przy wyborze.

Dwie obrączki
Autor: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór obrączki ślubnej jest jednym z najważniejszych wyborów wiążących się z przygotowaniami do ślubu. Jest do decyzja w większości przypadków na całe życie. Obrączki mają za zadanie być nie tylko szykowne i estetyczne, ale w szczególności - niebywale trwałe.

Ciężki temat: męska biżuteria

biżuteria dla mężczyzn
Autor: RAHUL GS
Źródło: http://www.flickr.com
Przede mną troszkę kontrowersyjna tematyka - biżuteria dla mężczyzn. Kwestia pełna raf i mielizn. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy popaść by mogło jeśli nie w przerażenie (wszakże prawdziwy facet niczego się nie boi) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają tendencje do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a nawet nad zamianą ról społecznych jaka bez cienia wątpliwości ma miejsce w naszym społeczeństwie.

Śliczne diamenty westchnieniem wszystkich dziewczyn

piękny duży szmaragd
Autor: greyloch
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że najbliższymi towarzyszami kobiety są diamenty. I raczej coś w tym jest. Wydaje nam się że nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na świecie, której nie dałoby się obłaskawić znakomitą biżuterią z tym konkretnym świecidełkiem. Od starożytności jest un uważany za symbol nieprawdopodobnego bogactwa. Wyroby jubilerskie z diamentami są synonimem dobrego smaku i szyku. Są to autentyczne królewskie klejnoty i każda dama chciałaby mieć je w swojej kolekcji.

Produkty z kamieni szlachetnych i półszlachetnych

kamienie szlachetne
Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i cenione w obrębie całego świata od wielu stuleci. W początkowym stadium ich wartość upatrywano jedynie w urodzie, czyli kształcie kryształów i blasku. Te cechy również miały wpływ na to, że z kamieni tego rodzaju zaczęto tworzyć ozdoby. Minerały te jednak to nie tylko uroda i połysk, ale również szereg praktycznych cech.

Ręcznie robiona biżuteria

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva
Mamy wspaniałe lato, chodzimy w powiewnych, lekkich sukienkach i japonkach. Letni nastrój wszędzie dookoła. Wspaniałym dodatkiem do letnich stylizacji może być biżuteria ręcznie robiona.
Syndicate content