try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

włosy

Jak dobrać odpowiednią do swych włosów gumkę?

WWW
Autor: jeffk
Źródło: http://www.flickr.com
Do spięcia włosów w kucyk najlepsze okazują się być zwykłe gumki do włosów, które są sprzedawane w wielu różnorodnych barwach. Te, które sprzedawane są w formie spiralki, przynoszą na myśl trochę stary telefoniczny przewód.

Niełatwa sztuka nakładania perfum. Czy robisz to dobrze? Czemu nie?

Perfumy
Autor: MahPadilha
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy są dopełnieniem całego stroju. Z ich pomocą możemy czuć się wyjątkowo seksowanie. Każda z dziewczyn ma w swojej toaletce przynajmniej jedną buteleczkę z ulubionym zapachem. Podstawowe pytanie brzmi jednak czy umiemy z nich poprawnie korzystać? Nawet jeśli jesteśmy przekonani, że tak, może być zupełnie inaczej. Dlaczego?

Nie warto latami rozpaczać nad problemem niechcianego owłosienia. W teraźniejszych czasach fotodepilacja jest na takim poziomie, że kłopotu można pozbyć się bezpiecznie już w kilka minut.

fotodepilacja
Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Problem niechcianego włosków dotyka dużej liczby osób. Suwerennie od tego, czy jest wynikiem przypadłości czy też uwarunkowań genetycznych jest tak samo bolesny i umie zmienić życie w grozę. Odnosi się on z reguły dziewcząt, które według powszechnie panującego opinii z natury nie powinny mieć z tym kłopotu. Niestety, to sama natura umie namieszać i owłosienie u kobiety czy to nad górną wargą, plecach czy piersiach rośnie\wzrasta do rangi wielkiego kłopotu.

Dlaczego warto jest kupować konieczne produkty w sklepach fryzjerskich?

Wizyta u fryziera
Autor: Mainstream
Źródło: http://www.flickr.com
Każda pani lubi troszczyć się o swój wygląd, po to, by jak najlepiej się prezentować. Dlatego nieraz zastanawia się, gdzie ma zaopatrywać się w artykuły fryzjerskie, np. w szczotki do modelowania włosów czy farby do ich malowania. Rewelacyjnym miejscem ku temu jest rzecz jasna sklep fryzjerski. Dlaczego?
Syndicate content