try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

lot

Zadośćuczynienie na jakie można oczekiwać od linii lotniczych w przypadku trudnych do przewidzenia wydarzeń

lot samolotem
Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com
Osoba, jaka zamówi bilet na samolot zostaje bardzo skrupulatnie poinstruowana czego ma możliwość się spodziewać od wybranego przez siebie przedstawiciela linii lotniczych. Regulamin przelotu samolotem wyznacza albowiem szczegółowo prawa oraz zobowiązania w takim samym stopniu przewoźników lotniczych, jak i osób podróżujących.

Odwołali twój lot? Powinieneś starać się o odszkodowanie

Samolot na lotnisku
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Od dawna wyczekiwane wczasy może zepsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takim przypadku może wynagrodzić zniszczone plany na wakacje. Urlop to bowiem czas, na który czekamy z reguły cały rok, ponieważ mało kto może sobie pozwolić na wypady zimą lub na wiosnę. Większość z nas wyczekuje lata, zwłaszcza, że pociechy też mają wtedy wakacje, dlatego całą rodziną można sobie pozwolić na długi wypoczynek. W jaki sposób wobec tego powinieneś się ubiegać o pieniądze, jakie zgodnie z prawem ci się należą z racji odwołanego lotu?

Opóźniony lot odszkodowanie ma sposobność nam dać gwarancję

samoloty
Autor: Junpei Abe
Źródło: http://www.flickr.com
Za opóźniony lot odszkodowanie się każdemu przyda

Kiedy udajemy się na wakacje, lub udajemy się do kolejnego kraju z powodów zawodowych, to pragniemy mieć świadomość, że dojedziemy do miejsca przeznaczenia o określonym czasie, a samodzielna podróż przeminie prędko oraz przyjemnie.

Islandia - ile kosztuje eskapada , jakim sposobem ograniczyć koszty i wyszukać tani nocleg?

wakacje
Autor: Tomasz Czyczyło
Źródło: http://www.flickr.com
Islandia to śliczny kraj. Jest to obiekt prawie każdego człowieka uwielbiającego podróże, jednakże nie tylko. Do dojrzenia tam jest krocie malowniczych krajobrazów, mnóstwo ślicznych miejsc. Czy wskazane jest aby urządzić szaleńczą podróż do tego ciekawego kraju?

Jak zmieścić przemieszczanie się samolotami po świecie w prywatnym budżecie?

Samolot na lotnisku
Autor: Roel Hemkes
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje oraz urlopy w odległych, interesujących i często znajdujących się w ciekawszym klimacie miejscach zawsze były bardzo kuszącą perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże razem z rozkwitem cywilizacji i co za tym idzie techniki stawały się coraz szybsze, odleglejsze i bardziej komfortowe. Rozrost lotnictwa i wzrost niezawodności sprawił, że taki środek podróżowania staje się coraz szerzej ceniony dzięki czemu zyskuje wiernych klientów.

Najważniejsze wskazówki dla podróżujących

pasażerowie samolotu
Autor: Cha già José
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wybierający się na wycieczkę samolotem muszą znać wszystkie swoje prawa oraz obowiązki. Powinno się przed zainicjowaniem wycieczki zapoznać się z różnymi niezbędnymi aktualnościami. Wtedy łatwo jest domagać się m.in. odszkodowania w przypadku odwołanego lotu. O tym, jakie są prawa pasażera, decyduje każda linia lotnicza.

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a razem z nim - wyjazdy, kolonie, polskie najpiękniejsze morze!

przewoźnik
Autor: 世書 名付
Źródło: http://www.flickr.com
Niejeden Polak lubi Bałtyk. Nawet jeżeli dziś możemy sobie pozwolić na wycieczkę do ciepłych krajów, to nieraz wracamy nad polskie morze, ponieważ czujemy do Bałtyku wielki sentyment.


Jeżeli pragniemy spędzić swój urlop nad Bałtykiem, to zwykle dlatego, że najzwyczajniej w świecie uwielbiamy nasze piękne i piaszczyste plaże oraz morze, które każdego dnia pokazuje inny odcień i inny "humor" - dziś jest jasne i ciche, a jutro szare i nieprzeniknione.

Skitouring jako jedna z modnych i ciekawszych rodzajów narciarskiego sportu

polana
Autor: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com
Szybkimi krokami zbliża się zima, raj dla narciarzy. Gospodarze prześcigają się w przygotowaniach szlaków narciarskich, a narciarze wyciągają swoje narty i zastanawiają się które szlaki wybierać.


Skitouring to jedna z atrakcyjnych i ciekawszych odmian narciarskiego sportu.

Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

samolot na niebie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do któregoś z polskich miast lub też za granicę, polecamy skorzystać z ofert, które mają do zaproponowania przewoźnicy wielu linii lotniczych. Nierzadko przejrzenie strony internetowej wystarczy, by odnaleźć wymarzone miejsce na spędzanie urlopy czy wolnego weekendu.

Świetnie przemyślane propozycje wyjazdów – tanie loty

Gorące wakacje
Źródło: iiimillenium.pl
Tanie loty nie od teraz cieszą się znacznym zainteresowaniem na rynku. Warto zwrócić uwagę na to, jakie związane są z tym możliwości. Do pełnej dyspozycji klientów jest cała gama destynacji do wyboru, dlatego wskazane jest ciągle sprawdzać aktualne oferty. Bezgraniczny wybór wśród szczególnie atrakcyjnych opcji motywuje coraz większą liczbę osób do postawienia na pełną spontaniczności wycieczkę. Wyjazdy w 2014 roku będą wyjątkowo różnorodne, dlatego nie warto zwlekać i wybrać coś dla siebie już dzisiaj.
Syndicate content