try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

lot

Najważniejsze wskazówki dla podróżujących

pasażerowie samolotu
Autor: Cha già José
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wybierający się na wycieczkę samolotem muszą znać wszystkie swoje prawa oraz obowiązki. Powinno się przed zainicjowaniem wycieczki zapoznać się z różnymi niezbędnymi aktualnościami. Wtedy łatwo jest domagać się m.in. odszkodowania w przypadku odwołanego lotu. O tym, jakie są prawa pasażera, decyduje każda linia lotnicza.

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a razem z nim - wyjazdy, kolonie, polskie najpiękniejsze morze!

przewoźnik
Autor: 世書 名付
Źródło: http://www.flickr.com
Niejeden Polak lubi Bałtyk. Nawet jeżeli dziś możemy sobie pozwolić na wycieczkę do ciepłych krajów, to nieraz wracamy nad polskie morze, ponieważ czujemy do Bałtyku wielki sentyment.


Jeżeli pragniemy spędzić swój urlop nad Bałtykiem, to zwykle dlatego, że najzwyczajniej w świecie uwielbiamy nasze piękne i piaszczyste plaże oraz morze, które każdego dnia pokazuje inny odcień i inny "humor" - dziś jest jasne i ciche, a jutro szare i nieprzeniknione.

Skitouring jako jedna z modnych i ciekawszych rodzajów narciarskiego sportu

polana
Autor: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com
Szybkimi krokami zbliża się zima, raj dla narciarzy. Gospodarze prześcigają się w przygotowaniach szlaków narciarskich, a narciarze wyciągają swoje narty i zastanawiają się które szlaki wybierać.


Skitouring to jedna z atrakcyjnych i ciekawszych odmian narciarskiego sportu.

Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

samolot na niebie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do któregoś z polskich miast lub też za granicę, polecamy skorzystać z ofert, które mają do zaproponowania przewoźnicy wielu linii lotniczych. Nierzadko przejrzenie strony internetowej wystarczy, by odnaleźć wymarzone miejsce na spędzanie urlopy czy wolnego weekendu.

Świetnie przemyślane propozycje wyjazdów – tanie loty

Gorące wakacje
Źródło: iiimillenium.pl
Tanie loty nie od teraz cieszą się znacznym zainteresowaniem na rynku. Warto zwrócić uwagę na to, jakie związane są z tym możliwości. Do pełnej dyspozycji klientów jest cała gama destynacji do wyboru, dlatego wskazane jest ciągle sprawdzać aktualne oferty. Bezgraniczny wybór wśród szczególnie atrakcyjnych opcji motywuje coraz większą liczbę osób do postawienia na pełną spontaniczności wycieczkę. Wyjazdy w 2014 roku będą wyjątkowo różnorodne, dlatego nie warto zwlekać i wybrać coś dla siebie już dzisiaj.

Możliwości rodzimego przewoźnika

Samoloty
Autor: Bernal Saborio
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na tanie loty przyszła do naszego kraju z zachodu. Oferty poszczególnych linii lotniczych spotykają się ze znaczną aprobatą w kraju, ponieważ dzięki tanim lotom można zwiedzić cały świat. Jest sporo for sieciowych oraz fanpage’ów na portalu facebook, gdzie użytkownicy z prawdziwą pasją dzielą się wrażeniami, opiniami oraz informacjami na ten temat. Łączenie przelotów z różnych miejsc sprawia, że za niewiele pieniędzy można przemieszczać się miedzy krajami. Emocji z tym się wiążących nie kupimy.

Rynkowe oferty a rozbudowana baza wyboru

Wakacyjne i biznesowe latanie
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę pll lot linia ta może się pochwalić niezwykle szeroką grupą odbiorców. Klienci doceniają zaangażowanie doświadczonych fachowców w tworzenie ofert. Ciągłe ulepszanie dostępnych możliwości zadziwia w najwyższym stopniu, dlatego warto już dziś zwrócić uwagę na pojawiające się ciągle unowocześnienia. Znakomite ceny biletów oraz doskonałe przygotowane maszyny to najlepsza wizytówka lotu, którą rekomendują również między sobą eksperci.

Propozycje na nowy rok od pll lot a ich popularność wśród klientów

Lotnisko
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Już w styczniu 1929 roku swą działalność na rynku w Polsce zaczęło przedsiębiorstwo takie jak pll lot. Jest to nasza krajowa spółka, która utworzona została w tym czasie ze złączenia funkcjonujących wtedy linii lotniczych. Obecnie funkcjonuje na wysokim poziomie oraz może zaoferować bardzo ciekawe destynacje wszystkim osobom zainteresowanym wycieczkami po całym świecie. Tanie loty oraz pełna wygoda, ale też europejski standard na pokładzie – to nie jedyne mocne strony polskich linii lotniczych. Teraz należą do aliansu Star Alliance.

Na wakacje do Chorwacji

wakacje w Chorwacji
Autor: btristan
Źródło: http://www.flickr.com
Odpoczynek zawsze warto zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby unikać później kłopotów ze znalezieniem wartościowych ofert. Zazwyczaj lepiej nie żałować zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich marzeń. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce jak z marzeń, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten z pozoru mały kraj jest ślicznym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na cudowny klimat, niezrównane widoki i rozliczne możliwości, jakie oferuje.

Znakomity pomysł na wakacje w rewelacyjnej cenie

samolot
Autor: Daniel Lira
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na tanie loty przyszła do kraju z zachodu. Propozycje rozmaitych linii lotniczych spotykają się ze znaczną aprobatą w naszym kraju, gdyż dzięki tanim lotom można zwiedzić cały świat. Jest mnóstwo for w sieci oraz fanpage’ów na portalu facebook, gdzie użytkownicy z prawdziwą pasją dzielą się wrażeniami, opiniami oraz informacjami na ten temat. Łączenie przelotów z rozmaitych miejsc sprawia, że za niedużo pieniędzy można przemieszczać się miedzy krajami. Wrażeń z tym się wiążących nie kupimy.
Syndicate content