try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

lot

Zadośćuczynienie na jakie można oczekiwać od linii lotniczych w przypadku trudnych do przewidzenia wydarzeń

lot samolotem
Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com
Osoba, jaka zamówi bilet na samolot będzie bardzo dokładnie powiadomiona czego ma możliwość oczekiwać ze strony konkretnego przedstawiciela linii lotniczych. Spis zasad co do odbywania podróży samolotem wskazuje bowiem w każdym szczególe prawa a także zobowiązania tak samo przewoźników lotniczych, jak i osób podróżujących.

Odwołali twój lot? Powinieneś starać się o odszkodowanie

Samolot na lotnisku
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Od dawna wyczekiwane wczasy może popsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takiej sytuacji może wynagrodzić popsute plany na wakacje. Urlop to bowiem czas, na jaki czekamy na ogół cały rok, gdyż mało kto może sobie pozwolić na wyjazdy zimą lub wiosną. Większość z nas wyczekuje lata, zwłaszcza, iż dzieci też mają wtedy wakacje, dlatego całą rodziną można sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek. Jak w takim razie powinieneś się ubiegać o pieniądze, jakie według prawa ci się należą z racji odwołanego lotu?

Opóźniony lot odszkodowanie ma sposobność nam dać gwarancję

samoloty
Autor: Junpei Abe
Źródło: http://www.flickr.com
Za opóźniony lot odszkodowanie się każdemu należy

Kiedy wybieramy się na wakacje, albo lecimy do innego kraju z powodów zawodowych, to pragniemy mieć gwarancję, że dojedziemy do punktu docelowego o określonym czasie, a sama jazda przeminie szybko oraz przyjemnie.

Islandia - ile kosztuje eskapada , jakim sposobem ograniczyć koszty i wyszukać tani nocleg?

wakacje
Autor: Tomasz Czyczyło
Źródło: http://www.flickr.com
Islandia to ładny kraj. Jest to cel prawie każdego człowieka lubiącego podróże, lecz nie tylko. Do zobaczenia tam jest krocie tajemniczych krajobrazów, sporo pięknych miejsc. Czy warto zorganizować szaleńczą podróż do tegoż intrygującego kraju?

Jak zmieścić przemieszczanie się samolotami po świecie w prywatnym budżecie?

Samolot na lotnisku
Autor: Roel Hemkes
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje oraz urlopy w odległych, interesujących i często znajdujących się w ciekawszym klimacie miejscach zawsze były bardzo kuszącą perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże razem z rozkwitem cywilizacji i co za tym idzie techniki stawały się coraz szybsze, odleglejsze i bardziej komfortowe. Rozrost lotnictwa i wzrost niezawodności sprawił, że taki środek podróżowania staje się coraz szerzej ceniony dzięki czemu zyskuje wiernych klientów.

Najważniejsze wskazówki dla podróżujących

pasażerowie samolotu
Autor: Cha già José
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy ruszający w podróż samolotem muszą mieć na uwadze swe prawa oraz obowiązki. Trzeba przed zainicjowaniem wycieczki zaznajomić się ze wszystkimi niezbędnymi aktualnościami. Wtedy łatwo jest domagać się przykładowo odszkodowania w sytuacji anulowanego lotu. O tym, jakie są prawa pasażera, może zadecydować każda z poszczególnych linii lotniczych.

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a razem z nim - wyjazdy, kolonie, polskie najpiękniejsze morze!

przewoźnik
Autor: 世書 名付
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy rodak kocha nasze morze. Nawet jeżeli dzisiaj stać nas na wycieczkę do egzotycznych krajów, to nieraz wracamy nad nasze morze, gdyż czujemy do niego duży sentyment.


Jeśli pragniemy spędzić swój urlop nad Morzem Bałtyckim, to zazwyczaj dlatego, że po prostu kochamy nasze piękne i piaszczyste plaże oraz morze, które codziennie pokazuje inny odcień i inny "nastrój" - dziś jest jasne i ciche, a raz stalowe i nieprzeniknione.

Skitouring jako jedna z modnych i ciekawszych rodzajów narciarskiego sportu

polana
Autor: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com
Szybkimi krokami zbliża się zima, raj dla narciarzy. Gospodarze prześcigają się w przygotowaniach szlaków narciarskich, a narciarze wyciągają swoje narty i zastanawiają się które szlaki wybierać.


Skitouring to jedna z atrakcyjnych i ciekawszych odmian narciarskiego sportu.

Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

samolot na niebie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do jakiegoś z rodzimych miast lub też za granicę, najlepiej skorzystać z ofert, jakie mają w zanadrzu przewoźnicy wielu linii lotniczych. Nierzadko przejrzenie strony internetowej wystarczy, aby znaleźć wymarzone miejsce do spędzenia urlopy czy majowego weekendu.

Świetnie przemyślane propozycje wyjazdów – tanie loty

Gorące wakacje
Źródło: iiimillenium.pl
Tanie loty nie od dziś cieszą się ogromnym zaciekawieniem na rynku. Warto zwrócić uwagę na to, jakie związane są z tym możliwości. Do pełnej dyspozycji klientów jest szeroka gama destynacji do wyboru, dlatego warto systematycznie sprawdzać teraźniejsze oferty. Nieograniczony wybór wśród niezwykle interesujących opcji motywuje coraz większą liczbę osób do postawienia na spontaniczną wycieczkę. Wyjazdy w 2014 roku będą wyjątkowo różnorodne, dlatego nie warto zwlekać i wybrać coś dla siebie już dzisiaj.
Syndicate content