try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

mężczyzna

Jaka biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

jazda na rowerze
Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór biżuterii to nadzwyczaj pojemne określenie, które w pierwszej kolejności kojarzy się nam ze światem damskich stylizacji.


Współczesny świat bardzo stara się znosić jednakże owe twarde podziały między tym co wolno obydwu płciom jak też co „przystoi” w świecie mody.

Gdy przychodzi lato zostawiamy w szafie ubrania na zimę i szukamy idealnej kreacji na cieplejsze dni

koszulki sportowe
Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Lato to cudowny czas na relaks oraz wypoczynek. Jak pogoda jest sprzyjająca chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu: grillujemy, spacerujemy i uprawiamy sporty. Jeżeli pragniemy być aktywni korzystnie ubrać się tak, by było modnie i komfortowo.

Skarpetki bywają dopełnieniem stroju, zadbaj by były gustowne albo oryginalne - w zależności od potrzeby chwili

Skarpetki
Autor: Socktok
Źródło: http://www.socktok.pl/
Skarpetki bywają niemal nieodłącznym elementem codziennego i odświętnego stroju każdego mężczyzny. Są dopasowane do niemal każdego typu obuwia oraz ubioru, ale warto wiedzieć, jak je dobrać, by efekt nie był zgrzytliwy oraz nieestetyczny.

W jaki sposób wybór męskiego ubrania zależy od charakteru mężczyzny i okazji, na którą przyobleka dany strój

mężczyzna
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż zakupy ciuszków są z reguły domeną kobiet, to czasami wycieczka do sklepów z odzieżą należy się również dżentelmenom. Byłby w błędzie ten, kto by sądził, że taka wizyta będzie łączyć się z zadowoleniem. Niektórzy mężczyźni, a szczególnie ci, którzy codziennie zajmują się fizyczną pracą, posiadają już prawdopodobnie zakodowaną w genach niechęć do wszelkiej maści gałganków. Nic nie przeszkadza im zatem w noszeniu zniszczonych skarpetek albo pulowerów, które już 12 miesięcy temu zmniejszyły się w praniu. Na szczęście żony potrafią w porę zainterweniować i wręcz na siłę zaciągnąć swoich ukochanych mężczyzn do sklepu z konfekcją męską, a męska moda w ostatnich latach przeszła dość sporą metamorfozę.

Elegancki mężczyzna

facet
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie zawsze patrzono na to, czy dana osoba jest zadbana. Dotyczyło to szczególnie kobiet, na których wygląd zwracano największą uwagę. W dawnych czasach to panie miały być swego rodzaju ozdobą, choć mężczyzna w określonych przypadkach także miał obowiązek zadbać o siebie i o odpowiedni stopień elegancji.

Jak uniknąć błędów „modowych”? - mały poradnik dla faceta

Nasz wygląd zewnętrzny to tak w życiu osobistym, jak i w miejscu wykonywania obowiązków zawodowych – kwestia niesłychanie ważna.
Jak ważne to są sprawy, zaświadczyć może fakt, iż korporacje nawet w swoich własnych regulaminach takie regulacje jak: wypastowane obuwie czy schludne ubranie, mocno podkreślają.

W jaki sposób mężczyzna powinien o siebie się zatroszczyć? Sprawdź nasze porady

mężczyzna
Autor: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że ogólnie Polacy nie dbają o swój wygląd, są stosunkowo zaniedbanymi osobami. Ile w owym twierdzeniu prawy, a ile tylko kompleksów? Mimo wszystko ciężko sądzić, iż aż tak bardzo odstajemy od europejskiej średniej - a zresztą to nie jest aż takie istotne.

Sprawdzone zegarki posłużą nam dłużej, dlatego warto inwestować w trwałe przedmioty

Zegarki Lorus
Autor: Lorus
Źródło: Lorus
Jeżeli decydujemy się na sprawunek zegarka, to z pewnością sporą rolę w naszym wyborze odgrywa jego wygląd, jeżeli podoba nam się wyglądowo, to jest wielka szansa na to, iż zdecydujemy się na jego zakup. Ale należy również spojrzeć na jego trwałość oraz solidność, tak żeby miał szansę nam on posłużyć przynajmniej przez kilkanaście lat i aby zbyt szybko się nie zarysowywało jego szkiełko na tarczy.

Kobiece sztuczki na zdobycia faceta

mężczyzna pozujący do zdjęcia
Autor: Elisa Moro
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie nie trzeba to do łatwych zadań? Co takiego, zapyta wielu. Jak zdobyć faceta – to właśnie ta kwestia męczy i dręczy każdego dnia wiele pań, które są spragnione atencji. Już od początku wskazane jest uprzytomnić sobie to, że nie da się znaleźć partnera na siłę, na zawołanie. Dla pań, jakie twierdzą, że możliwe jest wyszukanie partnera na całe życie na zawołanie, nie ma rady. Rozwiązań idealnych jeszcze nikt nie wymyślił, lecz kierując się dokładnie pewnymi zasadami, możemy zajść naprawdę daleko.

kupujemy w sieci

Panie określony sklep zazwyczaj znajdują przez internetową przeglądarkę, natomiast panowie trafiają tam z porównywarki cen. Niezwykle szczegółowo i dokładnie przeglądają strony w poszukiwaniu wymarzonej rzeczy.
Syndicate content