try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

mężczyzna

Przestrzeń z przeznaczeniem dla 100% mężczyzn

mężczyzna
Autor: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy mężczyzna wyrusza do fryzjera, to na sto procent nie będzie go przez pewien czas. Jaki jest tego powód? Bo mężczyźni, tak jak kobiety w salonie fryzjerskim lubią wdać się w pogawędkę. Chociaż tematyka zupełnie inna aniżeli w damskich przybytkach tego typu, ale najważniejsze, że i tu i tu można sobie pogadać.

Kto mógłby poszukiwać sklepu z takim asortymentem jak odzież męska duże rozmiary?

Moda na lata 50-te
Autor: Wola
Źródło: Wola
W naszym kraju od wielu wiosen uwielbiamy dobrze zjeść. Doskonałe pożywienie to dla niektórych forma na spędzanie czasu ze znajomymi, dla co poniektórych to forma zredukowania stresu.

Co można by kupić w sklepie określanym jako składnica złotego kruszcu?

Para idąca brzegiem morza
Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki prawdziwy mężczyzna chciałby kupować swej wybrance niesamowite podarunki. Takie jakich nie otrzymuje żadna inna kobieta. Są także panowie, jacy w rozpoczynanych przez siebie czynnościach nie hamują się przed niczym.

Od mężczyzn również zaczęto wymagać - jak się fajnie prezentować

maszynki
Autor: Matthew Hurst
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś okres temu było tak, iż to panie powinny o siebie dbać, mają posiadać nienaganne figury, fryzury dopasowane do swojej twarzy, jak i także nienaganne ubrania. Faceci w tym czasie mieli szanse tyć oraz nie troszczyć się o siebie, a i tak nikt na to nie zwracał większej uwagi.

Jaka biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

jazda na rowerze
Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór biżuterii to nadzwyczaj pojemne określenie, które w pierwszej kolejności kojarzy się nam ze światem damskich stylizacji.


Współczesny świat bardzo stara się znosić jednakże owe twarde podziały między tym co wolno obydwu płciom jak też co „przystoi” w świecie mody.

Gdy przychodzi lato zostawiamy w szafie ubrania na zimę i szukamy idealnej kreacji na cieplejsze dni

koszulki sportowe
Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Lato to wspaniały czas na relaks i wypoczynek. Gdy pogoda jest sprzyjająca chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu: grillujemy, spacerujemy i uprawiamy sporty. Jeśli planujemy być aktywni powinniśmy ubrać się tak, by było modnie i komfortowo.

Skarpetki bywają dopełnieniem stroju, zadbaj by były gustowne albo oryginalne - w zależności od potrzeby chwili

Skarpetki
Autor: Socktok
Źródło: http://www.socktok.pl/
Skarpetki są niemal nieodzownym elementem codziennego oraz uroczystego ubioru każdego pana. Są dopasowane do prawie każdego typu obuwia oraz ubioru, lecz trzeba umieć je dobrać, by rezultat nie okazał się zgrzytliwy oraz krzykliwy.

W jaki sposób wybór męskiego ubrania zależy od charakteru mężczyzny i okazji, na którą przyobleka dany strój

mężczyzna
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż zakupy ciuszków są z reguły domeną żon, to czasem przechadzka do sklepów z odzieżą należy się także panom. Myliłby się ten, kto by sądził, że taka wizyta będzie łączyć się z uczuciem szczęścia. Niektórzy mężczyźni, a szczególnie ci, którzy codziennie trudnią się fizyczną pracą, mają już prawdopodobnie zapisaną w genach antypatię do wszelkiej maści ciuszków. Nic nie przeszkadza im więc w noszeniu podziurawionych stopek bądź pulowerów, które już rok temu zmniejszyły się w praniu. Na szczęście żony są w stanie w porę wziąć sprawy w swoje ręce i wręcz na siłę zaciągnąć swoich umiłowanych mężczyzn do sklepu z konfekcją męską, a męska moda w ostatnich latach przeszła dość sporą metamorfozę.

Elegancki mężczyzna

facet
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie w każdych czasach przywiązywano wagę do tego, czy dana osoba dba o siebie. Dotyczyło to w szczególności pań, na których wygląd zważano najbardziej. W dawnych czasach to kobiety były swego rodzaju ozdobą, choć mężczyzna w różnorodnych przypadkach również miał obowiązek zadbać o higienę i o właściwy stopień elegancji.

Jak uniknąć błędów „modowych”? - mały poradnik dla faceta

Nasz wygląd zewnętrzny to zarówno w życiu osobistym, jak i w miejscu pracy – sprawa niezmiernie ważna.
Jak istotne to są kwestie, zaświadczyć może fakt, iż korporacje nawet w swoich własnych regulaminach takie zasady jak: wypastowane buty czy schludne ubranie, dość mocno podkreślają.
Syndicate content