try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

mężczyzna

Przestrzeń z przeznaczeniem dla 100% mężczyzn

mężczyzna
Autor: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mężczyzna wyrusza do fryzjera, to na pewno nie będzie go przez dłuższą chwilę. Jaki jest tego powód? Bo panowie, tak jak panie w salonie fryzjerskim lubią wdać się w pogawędkę. Choć tematyka zupełnie inna niż w damskich salonach fryzjerskich, to najistotniejsze, że i tu i tu pogadać można.

Kto mógłby poszukiwać sklepu z takim asortymentem jak odzież męska duże rozmiary?

Moda na lata 50-te
Autor: Wola
Źródło: Wola
W Polsce od setek wiosen lubimy prawidłowo zjeść. Smakowite pożywienie to dla niektórych forma na spędzenie czasu ze znajomymi, dla niektórych to forma zredukowania zdenerwowania.

Co można by kupić w sklepie określanym jako składnica złotego kruszcu?

Para idąca brzegiem morza
Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki prawdziwy mężczyzna pragnąłby kupować swojej wybrance niesamowite podarunki. Takie jakich nie dostaje żadna inna niewiasta. Są też mężczyźni, jacy w podejmowanych przez swoją osobę czynnościach nie powstrzymują się przed niczym.

Od mężczyzn również zaczęto wymagać - jak się fajnie prezentować

maszynki
Autor: Matthew Hurst
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś okres temu działo się tak, iż to kobiety powinny o siebie troszczyć się, powinny mieć nienaganne figury, fryzury dobrane do własnej twarzy, jak i też nienaganne stroje. Faceci w tym czasie mogli tyć oraz nie dbać o siebie, a i tak nikt na to nie poświęcał większej uwagi.

Jaka biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

jazda na rowerze
Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór biżuterii to nadzwyczaj pojemne określenie, które w pierwszej kolejności kojarzy się nam ze światem damskich stylizacji.


Współczesny świat bardzo stara się znosić jednakże owe twarde podziały między tym co wolno obydwu płciom jak też co „przystoi” w świecie mody.

Gdy przychodzi lato zostawiamy w szafie ubrania na zimę i szukamy idealnej kreacji na cieplejsze dni

koszulki sportowe
Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Lato to cudowny czas na relaks oraz wypoczynek. Jak pogoda jest sprzyjająca chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu: grillujemy, spacerujemy i uprawiamy sporty. Jeżeli pragniemy być aktywni korzystnie ubrać się tak, by było modnie i komfortowo.

Skarpetki bywają dopełnieniem stroju, zadbaj by były gustowne albo oryginalne - w zależności od potrzeby chwili

Skarpetki
Autor: Socktok
Źródło: http://www.socktok.pl/
Skarpetki bywają niemal nieodłącznym elementem codziennego i odświętnego stroju każdego mężczyzny. Są dopasowane do niemal każdego typu obuwia oraz ubioru, ale warto wiedzieć, jak je dobrać, by efekt nie był zgrzytliwy oraz nieestetyczny.

W jaki sposób wybór męskiego ubrania zależy od charakteru mężczyzny i okazji, na którą przyobleka dany strój

mężczyzna
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż zakupy ciuszków są z reguły domeną kobiet, to czasami wycieczka do sklepów z odzieżą należy się również dżentelmenom. Byłby w błędzie ten, kto by sądził, że taka wizyta będzie łączyć się z zadowoleniem. Niektórzy mężczyźni, a szczególnie ci, którzy codziennie zajmują się fizyczną pracą, posiadają już prawdopodobnie zakodowaną w genach niechęć do wszelkiej maści gałganków. Nic nie przeszkadza im zatem w noszeniu zniszczonych skarpetek albo pulowerów, które już 12 miesięcy temu zmniejszyły się w praniu. Na szczęście żony potrafią w porę zainterweniować i wręcz na siłę zaciągnąć swoich ukochanych mężczyzn do sklepu z konfekcją męską, a męska moda w ostatnich latach przeszła dość sporą metamorfozę.

Elegancki mężczyzna

facet
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie zawsze patrzono na to, czy dana osoba jest zadbana. Dotyczyło to szczególnie kobiet, na których wygląd zwracano największą uwagę. W dawnych czasach to panie miały być swego rodzaju ozdobą, choć mężczyzna w określonych przypadkach także miał obowiązek zadbać o siebie i o odpowiedni stopień elegancji.

Jak uniknąć błędów „modowych”? - mały poradnik dla faceta

Nasz wygląd zewnętrzny to tak w życiu osobistym, jak i w miejscu wykonywania obowiązków zawodowych – kwestia niesłychanie ważna.
Jak ważne to są sprawy, zaświadczyć może fakt, iż korporacje nawet w swoich własnych regulaminach takie regulacje jak: wypastowane obuwie czy schludne ubranie, mocno podkreślają.
Syndicate content