try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

okulary

Konfekcja ochronna a konfekcja robocza - różnice

odzież
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu osób konfekcja osłonowa i konfekcja robocza jest to to samo. Niestety zamienne użycie tychże dwóch pojęć jest nieporozumieniem. Przepisy BHP umieszczone w Kodeksie Pracy, wyraźnie określają jakie występują różnice pomiędzy owymi pojęciami.

Lato pełnej krasie, czyli jak nabyć najbardziej optymalne okulary do ochrony przed promieniowaniem słonecznym?

okulary przeciwsłoneczne na stole
Autor: Maxime Raphael
Źródło: http://www.flickr.com
Lato stanowi okres, w którym ciepło namawia nas do pożytkowania wolnego czasu na dworze. Jednakże silne promienie słońca mogą być nieprzyjemne, a nawet niekorzystne dla wzroku. Z tego też powodu dobrze jest zakupić pasujące okulary, które sprawią, że będziemy mogli cieszyć się ładną pogodą bez przeszkód. Które okulary warto wybrać?

Wraz z nadejściem lata niezwłocznie pomyśl o kupnie okularów przeciwsłonecznych!

okulary
Autor: Maxime Raphael
Źródło: http://www.flickr.com
Dla znacznej części ludzi sezon letni jest jednym z przyjemniejszych w roku. Posiadamy okazję cieszyć się śliczną pogodą i, co za tym idzie, bogactwem natury. W tym okresie należy jednak pamiętać o sposobnym zabezpieczeniu przed ostrym promieniowaniem słonecznym.

Kiedy mowa o ubiorze i dodatkach, to jaka rzecz nieodzownie łączy się z letnim klimatem? Przykłady ciekawych akcesoriów

okulary przeciwsłoneczne
Autor: Grempz
Źródło: http://www.flickr.com
Cieplejszy sezon to taki czas, jak każdy ma ochotę zmienić w końcu dotychczasowy ciężki, zimowy ubiór. Wnieść trochę słońca oraz energii w swój codzienny ubiór. Jak chodzi o strój oraz akcesoria, to co w takim okresie doda nam tego oryginalnego, wakacyjnego klimatu?

Śledząc wiadomości ze świata mody, będziesz ciągle ładna, modna oraz zadbana, na co dzień i od święta

blondynka
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety znane są z tego, że zajmują się nowinkami z wybiegów mody, chcą mieć świadomość, co pojawia się na sklepowych półkach oraz robi się popularne. Uwielbiają przeglądać nowe wzory ubrań, jak też towarzyszących im dodatków. Potrafią zrobić hobby z zakupu butów albo torebek. To oczywiste zatem, że każda kobieta chce okazać się modnie i szykownie ubrana i poszukuje ku temu sposobu. Na co dzień czy od święta - przy każdej okoliczności należy dbać o to, co się na siebie wkłada i zwrócić uwagę, czy jest to w dobrym guście i adekwatne do danej sytuacji.

Cudowny świat wyrobów z filcu

Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu
Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu
Filc to niesprawiedliwe zapomniany materiał. Charakteryzuje się on dużą uniwersalnością – można tworzyć między innymi buty, szmatki do czyszczenia i ozdoby z filcu. Filc idealnie nadaje się do przemywania wszelkiego gatunku szklanych przedmiotów. O ile chcesz kupić szmatkę, która efektywnie wytrze okulary z smug, postaw na wyrób filcowy. Tak samo jest w sytuacji cennych obiektywów aparatów lustrzankowych – każdy porządny operator takiego sprzętu pamięta, że najszybciej czyścić soczewki ścierką z filcu.
Syndicate content