try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

okulary

Konfekcja ochronna a konfekcja robocza - różnice

odzież
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu osób konfekcja ochronna oraz konfekcja robocza jest to to samo. Niestety wymienne stosowanie owych dwóch pojęć jest pomyłką. Przepisy BHP umieszczone w Kodeksie Pracy, wyraźnie określają jakie zachodzą różnice między owymi pojęciami.

Lato pełnej krasie, czyli jak nabyć najbardziej optymalne okulary do ochrony przed promieniowaniem słonecznym?

okulary przeciwsłoneczne na stole
Autor: Maxime Raphael
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to czas, w którym słońce zachęca nas do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Jednak silne promienie słoneczne mogą być nieprzyjemne, a nawet szkodliwe dla wzroku. Właśnie dlatego dobrze jest zakupić odpowiednie okulary, które sprawią, że będziemy mogli cieszyć się ładną pogodą bez przeszkód. Które okulary opłaca się wybrać?

Wraz z nadejściem lata niezwłocznie pomyśl o kupnie okularów przeciwsłonecznych!

okulary
Autor: Maxime Raphael
Źródło: http://www.flickr.com
Dla większości ludzi czas letni jest jednym z lepszych w roku. Posiadamy okazję radować się piękną pogodą i, co za tym następuje, bogactwem przyrody. W tym okresie powinno się natomiast pamiętać o właściwym zabezpieczeniu przed ostrym promieniowaniem słonecznym.

Kiedy mowa o ubiorze i dodatkach, to jaka rzecz nieodzownie łączy się z letnim klimatem? Przykłady ciekawych akcesoriów

okulary przeciwsłoneczne
Autor: Grempz
Źródło: http://www.flickr.com
Cieplejszy sezon to taki okres, kiedy każdy chce zmienić w końcu dotychczasowy ciężki, zimowy ubiór. Wnieść trochę słońca oraz energii w swój codzienny ubiór. Gdy chodzi o strój i akcesoria, to co w tym okresie doda nam tego wyjątkowego, wakacyjnego stylu?

Śledząc wiadomości ze świata mody, będziesz ciągle ładna, modna oraz zadbana, na co dzień i od święta

blondynka
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Panie znane są z tego, że interesują się nowinkami ze świata mody, pragną wiedzieć, co pojawia się w butikach i robi się popularne. Uwielbiają przeglądać najnowsze wzory ubrań, jak także dedykowanych im dodatków. Potrafią zrobić pasję z nabycia butów lub torebek. To oczywiste więc, że każda kobieta chce okazać się modnie oraz szykownie odziana i poszukuje ku temu sposobu. Na co dzień bądź od święta - przy każdej okazji trzeba zadbać o to, co się na siebie wkłada i zwrócić uwagę, czy bywa to w dobrym guście oraz adekwatne do obecnej sytuacji.

Cudowny świat wyrobów z filcu

Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu
Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu
Filc to błędnie niedoceniany materiał. Cechuje się on niezłą wszechstronnością – można wyrabiać między innymi obuwie, szmatki do czyszczenia i ozdoby z filcu. Filc świetnie nadaje się do mycia wszelkiego typu szklanych przedmiotów. Jeśli chcesz kupić szmatkę, która dobrze obmyje okulary z smug, zdecyduj się na produkt filcowy. Tak samo jest w wypadku zaawansowanych obiektywów lustrzanek – każdy porządny posiadacz takiego cudeńka wie, że najszybciej myć soczewki ścierką z filcu.
Syndicate content