Browsed by
Tag: modne

modne

Jaką metodą dobrać suknię do figury?

Jaką metodą dobrać suknię do figury?

W odpowiednio dobranej sukience każda kobieta będzie się prezentować atrakcyjnie. Powinniśmy zatem skupić się na atutach swojej figury, a także pomyśleć, jak ukryć mankamenty natury, by w konsekwencji dobrać idealną sukienkę.
Pora na odświeżenie szafy!

Pora na odświeżenie szafy!

Każda kobieta uwielbia kupować sobie nowe ubrania. Niezależnie od tego czego akurat potrzebujemy czy chcemy, każdy zakup sprawia radość. Szczególnie w tym okresie roku można poszaleć gdyż w sklepach letnie wyprzedaże. Jeśli potrzebne są nam simple sukienki to teraz sklepy są dla nas istnym rajem. Czas promocji trwa bardzo krótko! Lepiej się spieszyć.
Jak się tanio ubrać?

Jak się tanio ubrać?

Każda z nas uwielbia sprawiać sobie modne ubrania. Nieważne czego w danej chwili potrzebujemy czy chcemy, każda drobnostka daje przyjemność. W szczególności teraz można zaszaleć bo w sklepach wakacyjne obniżki. Jeśli potrzebne są nam koszule damskie to teraz sklepy są dla nas prawdziwym rajem. Koniec lata jest blisko i tym samym również promocji jest coraz więcej.
Które buciki do czerwonej sukienki?

Które buciki do czerwonej sukienki?

Czerwona sukienka na ślub lub inne wielkie wyjście już wisi na wieszaku, lecz nadal brak pomysłu na buty i dodatki? Czerwień jest niesłychanie wdzięcznym odcieniem i w akcentach może stanowić uzupełnienie nieomal każdej stylizacji.
Jednakże gdy wysuwa się na plan pierwszy, na zestawienia kolorystyczne trzeba już uważać.
Jak zacząć robić na drutach?

Jak zacząć robić na drutach?

Robienie na drutach kojarzy się najczęściej z nudną, skomplikowaną oraz prehistoryczną umiejętnością. Fakt, dawniej zwyczajnie trudno było o wszystko, zatem nasze modne Babcie i Mamy same musiały sobie radzić i nauczyć się mnóstwa przydatnych rzeczy.