Browsed by
Tag: moro

moro

Moda na militarną odzież i akcesoria

Moda na militarną odzież i akcesoria

Części odzieży stylizowane na militarne cieszą się w Polsce dużą popularnością. Mundury, spodnie moro i militarne buty wywołują skojarzenia z demobilem, jednak aktualnie na rynku można znaleźć bogata ofertę wysokiej jakości ubiorów dla miłośników militariów. Takie ubrania poza obiektami wojskowymi często spotyka się na strzelnicy paintballowej czy pośród sympatyków tzw. ASG, czyli replik pistoletów na plastikową amunicję. Z części elementów używanych w militariach często korzystają także motocykliści.
Wygodny styl wojskowy

Wygodny styl wojskowy

Na chwilę obecną śmiało można stwierdzić, że panuje moda na militaria. Ma to odzwierciedlenie w bardzo różnych aspektach codzienności. Coraz większe grono osób interesuje się aspektami wojskowymi i militarnymi, a zatem dziejami wojen i broni, jak również tymi sprawami w kontekście współczesnym. Bardzo popularne są repliki broni, wykorzystywane zarówno do odtwarzania wydarzeń historycznych, jak i do zabawy. Jednym z przejawów tej mody jest też zamiłowanie do paintballu, czyli strzelania ze specjalnych karabinów za pomocą kul z farbą.
Kurtki Reserved

Kurtki Reserved

Reserved, jako coraz chętniej wybierany sklep o charakterze sieciowym, ma bardzo bogatą ofertę. Jest ona w całości przedstawiona w internecie, co znacznie ułatwia wybór i przeglądanie.