Browsed by
Tag: moro

moro

Wygodny styl wojskowy

Wygodny styl wojskowy

Na chwilę obecną śmiało można stwierdzić, że panuje moda na militaria. Ma to odzwierciedlenie w bardzo różnych aspektach codzienności. Coraz większe grono osób interesuje się aspektami wojskowymi i militarnymi, a zatem dziejami wojen i broni, jak również tymi sprawami w kontekście współczesnym. Bardzo popularne są repliki broni, wykorzystywane zarówno do odtwarzania wydarzeń historycznych, jak i do zabawy. Jednym z przejawów tej mody jest też zamiłowanie do paintballu, czyli strzelania ze specjalnych karabinów za pomocą kul z farbą.
Kurtki Reserved

Kurtki Reserved

Reserved, jako coraz chętniej wybierany sklep o charakterze sieciowym, ma bardzo bogatą ofertę. Jest ona w całości przedstawiona w internecie, co znacznie ułatwia wybór i przeglądanie.
Moda na militarną odzież i akcesoria

Moda na militarną odzież i akcesoria

Ubiory stylizowane na wojskowe cieszą się w Polsce dużą popularnością. Mundury, bojówki moro i militarne buty kojarzą się z demobilem, lecz aktualnie na rynku można spotkać szeroką ofertę wysokiej jakości ubiorów dla miłośników militariów. Tego typu ubiory poza obiektami wojskowymi nierzadko widuje się na strzelnicy paintballowej czy pośród miłośników tzw. ASG, czyli replik broni na plastikową amunicję. Z niektórych elementów wykorzystywanych w militariach często korzystają także motocykliści.