Browsed by
Tag: narty

narty

Zimowy Kraków

Zimowy Kraków

W tym roku święta – jak od kilku już lat – trochę mniej niż jedna druga z nas spędzi poza domem. Możemy to interpretować na 2 sposoby. Pierwszym z wyjaśnień jest po prostu wygoda. Wyruszając z domku na święta możemy uniknąć obowiązków związanych z przygotowaniami do nich (albo o wiele je zawęzimy). Wszelkie potrawy na stół świąteczny przygotuje dla nas obsługa pensjonatu.
Atrakcje w Białce Tatrzańskiej…

Atrakcje w Białce Tatrzańskiej…

Jeżeli myślisz o wypadzie w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Małopolska ma w sobie wiele fajnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Klasycznym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która rozciąga się jedynie dwie dziesiątki kilometrów od Zakopanego. Jest to zaciszna i niewielka wioska górska, która oferuje wiele atrakcji dla gości.
Ciekawe propozycje a różne propozycje wiążące się z wyjazdami do Zakopanego

Ciekawe propozycje a różne propozycje wiążące się z wyjazdami do Zakopanego

Bez wątpienia wiele razy zastanawialiście się z najbliższymi, z rodziną oraz przyjaciółmi, dokąd warto wybrać się zimą. Jeśli pod lupę bierzemy narty Zakopane będzie na pewno strzałem w dziesiątkę. Idealnie dostosowana baza noclegowa oraz gastronomiczna to nie jedyne mocne strony, którymi odróżnia się stolica Tatr na tle pozostałych miejscowości w Polsce. Warto wybrać się, aby tam poszusować w tak urokliwej okolicy, podziwiając naturę i ciekawe widoki. Górskie powietrze z pewnością zrobi swoje!
Sposoby na spędzanie urlopu w Europie – morze czy góry?

Sposoby na spędzanie urlopu w Europie – morze czy góry?

Jest wiele metod na spędzanie wolnego czasu. Metody te są najczęściej uzależnione od indywidualnego gustu, ale również od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla przeważającej liczby ludzi termin urlop przywodzi na myśl wyłącznie letnie wakacje. Wybierają oni najczęściej odpoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.
Wypoczynek w Zakopanem – atrakcyjne informacje

Wypoczynek w Zakopanem – atrakcyjne informacje

Pobyt w górach kojarzy się głównie z aktywnymi formami spędzania wolnego czasu. Można urządzić górską wycieczkę zarówno w miesiącach letnich, w wakacje, jak i w zimie. Noclegi w górach oferowane są w wielu miejscach przez cały rok. Kurortów górskich na Starym Kontynencie można znaleźć bardzo dużo. Podobnie w Polsce oferta jest bardzo szeroka, a ceny zróżnicowane. Także formę spędzania wolnego czasu można wybrać w odniesieniu do indywidualnych preferencji.
W jaki sposób odpocząć za małe pieniądze?

W jaki sposób odpocząć za małe pieniądze?

Każdy chce odpocząć, ale przecież absolutna większość osób najzwyczajniej w świecie nie zarabia wiele. Czyli generalnie należy bardzo skrupulatnie analizować swoje wydatki. Co w takim razie możemy robić, jeżeli nasze fundusze są stosunkowo nieduże, lecz chcemy gdzieś pojechać? Na szczęście można bez problemu podać kilka ciekawych pomysłów, dzięki którym można wspaniale przeżyć wakacje.
Zakopiańskie wczasy

Zakopiańskie wczasy

Generalnie można wskazać jedną miejscowość, która jest prawdziwym sercem polskich gór. Mówimy rzecz jasna o Zakopanem, uroczym miasteczku u podnóża strzelistych Tatr. jeżeli chodzi o atrakcje, Zakopane posiada w ofercie szeroką gamę gratek dla przyjezdnych.
Niezapomniany wypoczynek za granicą

Niezapomniany wypoczynek za granicą

Wypoczynek to coś z pewnością istotnego dla każdego człowieka. W końcu jeżeli w ciągu tygodnia roboczego pracujemy kilkadziesiąt godzin, przez kilka miesięcy z rzędu, trudno się nie zmęczyć. I dlatego warto wypocząć za granicą. Dlaczego nie w kraju? Generalnie każdy człowiek powinien raz na jakiś czas pojechać za granicę, chociażby po to, aby zobaczyć coś ciekawego, zwiedzić niezapomniane zabytki, itp.
Wyjazdy na narty Austria może nam zaproponować

Wyjazdy na narty Austria może nam zaproponować

Jeśli lubimy szusować na nartach, to chcemy posiadać gwarancję, że pogoda nam na to zezwoli. Przez to musimy wybierać takie miejsce, w których całkowicie będziemy mogli się oddać tej radości.
Jakie szkolenia narciarskie nas zainteresują?
Przenigdy nie będzie zbyt późno na naukę jazdy na nartach, albo na jej doskonalenie.
Wymorzony urlop

Wymorzony urlop

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować rzadkich atrakcji, stara się wybrać specyficzne rejony odpoczynku. Urlop czy to wiosną, czy też latem dobrze jest planować z konkretnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne oferty biur podróży i odkryć zupełnie nowe rejony, albo też zaufać lokacjom popularnym ,a także cenionym przez turystów. W Internecie da się znaleźć dużo tego rodzaju interesujących propozycji.
Urządzanie urlopu zimą z jazdą na nartach

Urządzanie urlopu zimą z jazdą na nartach

Znaczna liczba osób na dzień dzisiejszy oprócz wypoczynku w lecie decyduje się również na trochę czasu wolnego w zimie. Wielu pracowników celowo bierze urlopy w zimie, by być w stanie udać się w ulubiony górski region. Bez wątpienia najpopularniejszą zimową dyscypliną praktycznie od zawsze jest narciarstwo. Dyscyplina ta jest raczej prosta, nauka większości ludzi nie sprawia wielkich problemów. Zresztą jazdy na nartach na dzień dzisiejszy uczą się ludzie w bardzo młodym wieku.
Jak przyszykować się do wyjazdu na stok?

Jak przyszykować się do wyjazdu na stok?

Mimo, iż za oknami w najlepsze trwa polska złota jesień, to już dzisiaj należy pomyśleć o zimowym wyjeździe w góry na stok. Stosowne przygotowanie się do szaleństwa zimowego na stoku stanowi bazę bezpiecznego oraz udanego szusowania.
Na pewno trzeba pamiętać, iż jazda na nartach, to nie jedynie miłe spędzanie czasu wolnego, lecz również gigantyczny fizyczny wysiłek.
Tatry – najlepszy kierunek na urlop

Tatry – najlepszy kierunek na urlop

Jeżeli zamierzasz mieć fantastyczny urlop, musisz udać się w najwyższe polskie pasmo górskie. Najczęściej odwiedzanym miejscem w tym obszarze jest rzecz jasna Zakopane, ulubiony kierunek podróży rzesz turystów z Polski i z zagranicy. Nic dziwnego, ponieważ te góralskie miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji.
Akcesoria zimowe a opinie kupujących

Akcesoria zimowe a opinie kupujących

Jeżeli przyjrzymy się teraźniejszym propozycjom producentów obejmujących swoim zasięgiem kurtki narciarskie i snowboardowe, przyznać trzeba znakomite przystosowanie do zmieniających się często wymogów klientów oraz warunków zewnętrznych. Kurtki dostępne są w różnych rozmiarach, zarówno dla kobiet, jak i dla panów. Oryginalne opcje, z jakimi wychodzi do osób zainteresowanych producent już dzisiaj, dostępne są na stronie internetowej i w sklepie miejscowym.
Zakopane – najlepsze miejsce na narty

Zakopane – najlepsze miejsce na narty

Wakacje zawsze należy zaplanować z pewnym odstępem czasowym. Warto przygotować się na bardziej czynne formy odpoczywania. Nie trzeba przy tym wcale opuszczać kraju, aby zafundować sobie cudowne przygody. Narty Zakopane mogą stanowić doskonałą okazję do sprawdzenia własnych możliwości ,a także ciekawego spędzenia czasu. Takie rozrywki są niewątpliwie zalecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują odrobiną wolnego. Jest to niesamowita opcja dla ludzi młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak i całych rodzin. Czas,w którym można podjąć wiele wspaniałych i pasjonujących sportów zimowych zbliża się wielkimi krokami.
Oferta agroturystyki górskiej

Oferta agroturystyki górskiej

Ofert wypoczywania na wsi pojawia się ostatnimi czasy coraz sporzej. Często gospodarstwa oferujące tenże odpoczynek letni czy zimowy prowadzą zarazem eko uprawy. Taki właśnie model wybrałam ongiś z mężem.