Browsed by
Tag: park

park

Gdzie można spędzić weekend poza Warszawą?

Gdzie można spędzić weekend poza Warszawą?

Po całym tygodniu ciężkiej pracy pora na zasłużony, weekendowy wypoczynek. Gdy zapowiada się śliczna pogoda nie należy pozostać w domu tylko udać się gdziekolwiek na weekendowy wyjazd. Na pewno o wiele lepiej odpocznie się na łonie natury niż gnijąc w domu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania bardzo dużo interesujących ofert.
Błogi urlop na Kaszubach

Błogi urlop na Kaszubach

Kaszuby są takim regionem Polski, który z punktu turystycznego przez wiele lat był niedoceniany. W ostatnich latach władze regionu kaszubskiego robią co w ich mocy, by pokazać uroki tegoż regionu. Trzeba przyznać, że robią to bardzo skutecznie, ponieważ Kaszuby zaczynają przyciągać rzesze globtroterów z całej Polski. Warto tu przyjeżdżać z paru powodów. Każdy najmniejszy zakątek tego regionu jest w stanie oczarować nas swymi bajkowymi widokami.
Wycieczka do Warszawy albo Poznania – miejsca warte zobaczenia

Wycieczka do Warszawy albo Poznania – miejsca warte zobaczenia

Największe miasta są terenami nie tylko najliczniej zamieszkanymi, ale także ogromnie często odwiedzanymi. Przybywają tam goście z całej Polski oraz spoza kraju. Oglądać można rozmaite rzeczy, w zależności od zainteresowań. Największe miejscowości w Polsce obfitują w różnorodne atrakcje. Poza różnymi formami rozrywki i przeżyć kulturalnych, do których należą koncerty muzyczne, festiwale czy sztuki teatralne, atrakcji tych jest dużo więcej.
Lubiane urlopowe zakątki Polaków

Lubiane urlopowe zakątki Polaków

Wszyscy kochamy wakacyjny urlop, zwłaszcza gdy roztacza się przed nami wizja wycieczki do innego kraju. Lecz w którą stronę świata wyruszyć? W ostatnich latach Polacy pokochali Grecję. Najpopularniejsze regiony do wypoczynku w tym pięknym kraju to Kreta, Rodos oraz Zakynthos. Grecja to wspaniałe miejsce na urlop zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, radośnie wita każdego i nie ma tu szansy na nudę!
Barcelona – kraj piłki nożnej, ale czy tylko?

Barcelona – kraj piłki nożnej, ale czy tylko?

Słysząc na temat Barcelony mamy dokładnie dwa skojarzenia: przepiękne miejsce oraz (ten przykład jest jeszcze częstszy) niesamowity, niepowtarzalny klub sportowy FC Barcelona. Faktycznie Barcelona jest miejscem gdzie powstał jeden z najbardziej rozpoznawalnych oraz najlepszych na świecie klubów sportowych i to nie dlatego, że wyróżnia się on nazwą, sloganem reklamowym, czy jakimiś przystojnymi buziami (choć musimy przyznać, że jest ich tam parę) – jego popularność powstała dzięki ciężkiej pracy całego klubu, który sukcesywnie prze do przodu, by być jak najlepszym i juz teraz posiada naprawdę imponujące wygrane na swoim koncie i to we wcale nie małej liczbie.