Browsed by
Tag: stolica

stolica

Urlopowe szlagiery

Urlopowe szlagiery

Jeśli trzeba by było stworzyć ranking popularnie obieranych przez mieszkańców naszego kraju państw turystycznych, Egipt, Grecja i Turcja ulokowałyby się bardzo wysoko.
Kilka sprawdzonych miejsc na niedługi wypad

Kilka sprawdzonych miejsc na niedługi wypad

Pracoholizm to jedna z wystających ponad wszystko problemów współczesnego świata. Jesteśmy zachęcani aby spędzać w naszej firmie całe dnie. Bardzo często nie mamy wyboru aby zajmować się swoimi zobowiązaniami zawodowymi również we własnym domu. Jeśli nie mamy możliwości myśleć o niczym innym, jak jedynie o własnej pracy, to wskazówka, że również nas zaraziła ta przykra choroba.
Ciekawe propozycje a różne propozycje wiążące się z wyjazdami do Zakopanego

Ciekawe propozycje a różne propozycje wiążące się z wyjazdami do Zakopanego

Z pewnością wiele razy zastanawialiście się z bliskimi, z rodziną lub przyjaciółmi, dokąd warto wybrać się zimą. Kiedy pod uwagę brane są pod uwagę narty Zakopane będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Doskonale przystosowana baza noclegowa oraz gastronomiczna to nie jedyne atuty, którymi odróżnia się stolica Tatr na tle innych miejscowości w kraju. Warto wybrać się, by tam poszusować w tak uroczej okolicy, podziwiając naturę oraz interesujące widoki. Górskie powietrze na pewno zrobi swoje!
Najciekawsze miejsca na świecie. Parę porządnych patentów

Najciekawsze miejsca na świecie. Parę porządnych patentów

Nikomu nie musimy raczej nawet wspominać, że świat jest pełen różnych, naprawdę pięknych miejsc które idealnie sprawdzą się jako cel naszych wakacyjnych wypraw. Bez wątpienia warto zainteresować się nimi nieco bardziej, bo bardzo wielu ludzi planujących swoje wakacje skupia się niejednokrotnie jedynie na tych najpopularniejszych z nich; teoretycznie jest to całkowicie oczywiste, ale jednocześnie dobrze jest czasami udać się tam, gdzie nie jeździ aż tak wielu turystów.
Kraków wciąż bardziej popularny

Kraków wciąż bardziej popularny

Kraków jest takim miastem, które wedle publikowanych zestawień każdego roku przyciąga najliczniejszą grupę przyjezdnych spośród innych miast naszego kraju. Takie duże zainteresowanie Krakowem sprawia, że noclegi w Krakowie muszą wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapewnić kwaterunek tysiącom turystów.