Browsed by
Tag: szlaki

szlaki

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Dużymi krokami zbliża się czas, w jakim będzie można w końcu zapomnieć o kłopotach wiążących się z zimą, opadami śniegu i ujemną temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny urlopowy zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wypoczynek z rodzicami, już teraz można zaobserwować, że dużo pracowników wyprasza parę dni wolnego lub na trochę zamyka własną firmę, następnie pakuje bagaże, zabiera kilka najpotrzebniejszych przedmiotów i nieco zaskórniaków, żeby wybyć gdziekolwiek – jak najdalej od hałasu miasta, od swojej pracy, niezadowolonych kontrahentów i pozostałości po szarej, miejskiej zimie.
Pensjonaty , a także czas wolny w Zakopanem

Pensjonaty , a także czas wolny w Zakopanem

Zakopane jest jedną z najchętniej odwiedzanych polskich miejscowości. Miasto jest położone u podnóża Tatr, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjne dla turystów. W zimie przyciąga rzeszę miłośników sportów zimowych, latem często odwiedzają je ludzie lubiący wspinaczkę wysokogórską. Jest to doskonała baza wypadowa na Kasprowy Wierch, Gubałówkę lub Dolinę Kościeliską.
Upragnione urlopy – spakuj bagaże!

Upragnione urlopy – spakuj bagaże!

Upragniony wypoczynek już za pasem. Zbliża się sezon urlopowy oraz czas pomyśleć o zasłużonym odpoczynku. Okrągły rok ciężko pracowaliśmy, uwięzieni w czterech ścianach, na niewygodnych fotelach, przed monitorem.
Góry dają nam sporo możliwości

Góry dają nam sporo możliwości

Kiedy myślimy o własnym urlopie, o tym, aby odzyskać energię, to bez wątpienia marzymy, by był on dokładnie taki, jak uwielbiamy. Jeżeli uwielbiamy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie kochamy chodzić, to na pewno w większości sytuacji pojedziemy nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas wpinania się, tam również możemy wypoczywać spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na własnych nogach.
Tatry – najlepszy kierunek na urlop

Tatry – najlepszy kierunek na urlop

Jeżeli zamierzasz mieć fantastyczny urlop, musisz udać się w najwyższe polskie pasmo górskie. Najczęściej odwiedzanym miejscem w tym obszarze jest rzecz jasna Zakopane, ulubiony kierunek podróży rzesz turystów z Polski i z zagranicy. Nic dziwnego, ponieważ te góralskie miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji.