Browsed by
Tag: szlaki

szlaki

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Dużymi krokami nadchodzi sezon, w którym będzie można w końcu zapomnieć o kłopotach związanych z zimą, opadami śniegu i niską temperaturą. Chociaż prawdziwie wakacyjny sezon zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy większość uczniów żegna się ze szkołą i rusza na wakacje z rodzicami, już teraz da się zaobserwować, że wielu pracowników wyprasza kilka dni urlopu lub na trochę zawiesza własną firmę, po czym pakuje plecak, bierze trochę najpotrzebniejszych przedmiotów i trochę oszczędności, aby wyjechać gdziekolwiek – możliwie daleko od chaosu miasta, od własnej firmy, marudnych kontrahentów i resztek po brudnej, miejskiej zimie.
Góry dają nam sporo możliwości

Góry dają nam sporo możliwości

Kiedy myślimy o własnym urlopie, o tym, aby odzyskać energię, to bez wątpienia marzymy, by był on dokładnie taki, jak uwielbiamy. Jeżeli uwielbiamy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie kochamy chodzić, to na pewno w większości sytuacji pojedziemy nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas wpinania się, tam również możemy wypoczywać spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na własnych nogach.
Pensjonaty , a także czas wolny w Zakopanem

Pensjonaty , a także czas wolny w Zakopanem

Zakopane jest jedną z najchętniej wybieranych na wakacje miejscowości w Polsce. Miasto jest usytuowane u stóp gór, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjne dla odwiedzających. W sezonie zimowym przyciąga rzeszę fanów narciarstwa i snowboardu, w sezonie letnim często odwiedzają je ludzie uprawiający wspinaczkę wysokogórską. Jest to bardzo dobra baza wypadowa na Kasprowy Wierch, Gubałówkę lub Dolinę Kościeliską.
Upragnione urlopy – spakuj bagaże!

Upragnione urlopy – spakuj bagaże!

Upragniony odpoczynek już się zbliża. Nadchodzi sezon urlopowy i czas pomyśleć o zasłużonym relaksie. Okrągły rok uczciwie pracowaliśmy, zamknięci w czterech kątach, na niewygodnych krzesłach, przed monitorem.
Tatry – najlepszy kierunek na urlop

Tatry – najlepszy kierunek na urlop

Jeżeli zamierzasz mieć fantastyczny urlop, musisz udać się w najwyższe polskie pasmo górskie. Najczęściej odwiedzanym miejscem w tym obszarze jest rzecz jasna Zakopane, ulubiony kierunek podróży rzesz turystów z Polski i z zagranicy. Nic dziwnego, ponieważ te góralskie miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji.