try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

Transportowo!

Transport w Europie i na Świecie

transport w Europie
Autor: Map of the Urban Linguistic Landscape
Źródło: http://www.flickr.com
Położenie Polski w samym środku Starego Kontynentu często prowokowało nieprzyjazne nam wojska, by najechać nasze ziemie. Niestety, czas przeszły bogaty jest w takie nieprzyjemne dla nas wydarzenia, najeżdżano nas ze Wschodu i Zachodu, z Południa i z Północy... Na szczęście obecnie żyjemy w dość beztroskich czasach. Co prawda, na Zachodzie bez zmian, ale na Wschodzie dość niepokojąco, lecz mamy świadomość, że jesteśmy bezpieczniejsi niż kiedyś. Co więcej, Nasz kraj jako członek wielu organizacji zyskuje coraz większy prestiż w Europie. Dzisiaj, nasze położenie to plus, gdyż jesteśmy jakby węzłem komunikacyjnym ,który łączy różnorodne obszary Starego Kontynentu.

Przenośny prąd

Kiedyś krążył pewna opowieść, która mówiła o tym, jak to tępemu robotnikowi przełożony dla dowcipu nakazał przyniesie mu dwóch paczek prądu. Gdyby ów pracownik okazał się mądrzejszy, mógłby kpiarzowi dać po prostu agregat prądotwórczy.

Produkty FMCG i ich transport

Jedzenie
Źródło: http://www.sxc.hu/
Na otwarcie tekstu trzeba od razu wyjaśnić, czym są towary rodzaju FMCG. Są to dobra, które najczęściej natychmiastowo się sprzedają i nie trzeba za nie płacić relatywnie wysokiej ceny. Najlepszym przykładem są wszelkiego rodzaju produkty jedzeniowe. Można zaobserwować, że takie auta nie są produktem pierwszej potrzeby, nabywanym niezależnie od sytuacji gospodarczej. A towary spożywcze zawsze natrafią na nabywców – człowiek musi wcinać, by przeżyć.

Bursă de mărfuri

Ciężarówka, transport
Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Bursa de expediţii pe internet este o descoperire foarte utilă în secolul douăzeci şi unu.Dacă firma Dvs. vrea să reducă cheltuielile transportului, cu siguranţă îi va fi de folos chiar bursa de încărcături disponibile. Se poate adăuga informaţii despre locul pentru încărcătură pe drumul retur şi mulţumită acesteia se reduce cheltuielile transportului. La oferta Dvs. poate răspunde de ex. Firma comerială, care va avea nevoie de transport naţional sau internaţional pentru încărcăturile sale.

Tania paczka za granicę

Zakupy za granicą
Źródło: send-2.pl
Nierzadko jest tak, iż osoba nam bliska przebywa za granicą. Wtedy dość często zdarza się, iż wysyłka za granicę jest konieczna, zwłaszcza, kiedy do Polski przyjeżdża ona dwa razy w roku. Inne sytuacje to na przykład gdy musimy oddać coś, co nabyliśmy w zagranicznym sklepie.

борсата за транспортни поръчки

Ciężarówka
Źródło: http://sxc.hu/
Всеки добре ориентиран на пазара спедиторски контрагент знае, какви ползи може да допринесе борсата за транспортни поръчки.Това е интернет сайт, на който можете да обменяте информации на тема например свободни товари, ремаркета, транспортни поръчки. Благодарение на нея могат да бъдат намерени нови клиенти и да бъдат намалени празните курсове на тежкотоварните транспортни средства.

Transport technologiczny - jaki model maszyny zastosować?

Konstrukcje stalowe
Źródło: http://www.promus.katowice.pl
Przewóz wszelkiego typu przedmiotów jest kłopotliwy. Szczególnie jeśli są to rzeczy duże a także ciężkie. Wówczas należy wdrożyć specjalistyczny sprzęt. Jest on bardzo często zaawansowany technologicznie a także wyjątkowo odporny. Przede wszystkim na budowach wykorzystuje się wszelkiego rodzaju przenośniki. Są to specjalistyczne urządzenia, które wykorzystywane są w transporcie bliskim.

Dlaczego istotny jest obecnie serwis mobilny dla ciężarówek?

ciężarówka - logistyka
Autor: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com
Branża transportowa jest bardzo ważnym ogniwem każdej działalności biznesowej w Polsce. Dzięki transportowi można w zupełności zwyczajnie i w krótkim czasie dostarczyć każdy towar w dowolne miejsce. Toteż od szybkiego transportu zależy mocno wiele. Dzięki niemu fabryka może wywiązać się ze zlecenia i oddać towar we wskazane miejsce. A od szybkiego dostarczenia danego produktu zleży wywiązanie się z podpisanych umów. W przypadku niedojechania na czas towaru firma może utracić kontrakt czy zapłacić wielkie kary finansowe.

Mezinárodní doprava

transport i spedycja
Autor: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com
Internetová databáze spedicí je velmi šikovným vynálezem jednadvacátého století. Pokud Vaše firma plánuje snížení nákladů za dopravu, zcela určitě jí v tom poslouží právě databáze volných nákladů. Můžete v ní umístit informace o volném prostoru pro náklad na zpáteční cestě a díky tomu snížit náklady za dopravu. Na Vaši nabídku může odpovědět například obchodní firma, která bude potřebovat vnitrozemskou nebo mezinárodní dopravu pro svoje náklady.

Zwrot i odszkodowania za odwołane loty – w jakich przypadkach przysługują?

Lotnisko
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com
Latanie samolotem po Europie wiąże się z ważnymi ciekawostkami, co do których przeważnie latający klienci nie zdają sobie sprawy. Chodzi o zwroty i odszkodowanie za odwołany lot.
W normalnych warunkach nie planuje się oczywiście scenariusza w którym w naszym locie będzie opóźnienie.
Syndicate content