Browsed by
Tag: wakacje

wakacje

Na wakacje do Chorwacji

Na wakacje do Chorwacji

Urlop zawsze potrzeba planować z określonym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem problemów ze znalezieniem świetnych ofert. Zazwyczaj najlepiej nie oszczędzać zbyt dużo pieniędzy na wakacje swoich marzeń. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce doskonałe, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten z pozoru mały kraj jest powalającym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na rewelacyjny mikroklimat, zapierające w dech piersiach widoki i niesamowite możliwości, jakie ma w zanadrzu.
Dokąd pojechać na weekendowy wypad?

Dokąd pojechać na weekendowy wypad?

Współczesny styl życia niezwykle niekorzystnie odbija się zarówno na ogólnym stanie organizmu, jak i relacjach z najbliższymi. Dużo czasu musimy spędzać w pracy. Niezwykle często jesteśmy zmuszeni zostawać po godzinach lub brać dodatkowy etat, żeby dorobić do wypłaty. Kiedy wracamy do domu, jesteśmy wyczerpani i zdenerwowani.
Turystka w Brzezinie.

Turystka w Brzezinie.

Polska bez wątpienia jest krajem, który może zaoferować całe mnóstwo atrakcyjnych rzeczy właściwie każdemu turyście, który chce tu spędzić swój wolny czas. Znajdziemy u nas naprawdę wiele interesujących miejsc czy też atrakcji które są w stanie zainteresować absolutnie każdego, zarówno zwolenników historii jak i osoby które chcą po prostu dobrze się bawić.
Wczasy w Europie z klimatem saharyjskim. Kilka dobrych rad

Wczasy w Europie z klimatem saharyjskim. Kilka dobrych rad

Urlop pod palmami w Europie? Wyłapując państwa z tego rodzaju klimatem naturalnie będziemy wskazywać kraje „gorącego południa”. Oczekujący wypoczynku podróżnicy decydują się zwykle na wakacje poza kontynentem. Gdzie konkretniej? Turystyka kwitnie zwłaszcza w archipelagach wchodzących w skład Hiszpanii: Balearach i Wyspach Kanaryjskich.
Wycieczki 2013

Wycieczki 2013

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. W końcu wyczekujemy na niego okrągły rok. W czasie długich, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z minionego sezonu. Przeglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których okazujemy się tacy zadowoleni z życia. Miniona zima konkretnie dała się nam we znaki, więc bardzo potrzebujemy energetyzujących promieni słonecznych.
Dokąd latamy na urlop last minute?

Dokąd latamy na urlop last minute?

W sezonie letnim każde biuro podróży proponuje wakacje last minute. To genialna sprawa – pozwala oszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności – bo przecież może się wydarzyć tak, że interesująca propozycja ukaże się w przeciągu jednego wieczoru, a za 12 godzin będziemy wyjeżdżać na wakacje.
Wreszcie doczekaliśmy się lata. Gdzie pojechać na wczasy?

Wreszcie doczekaliśmy się lata. Gdzie pojechać na wczasy?

Nareszcie doczekaliśmy się lata. O słonecznych dniach marzyliśmy już tak długo. Zima w tym roku wyjątkowo dała nam w kość. W długie, chłodne wieczory spędzaliśmy czas, oglądając kolorowe fotografie z ubiegłorocznego urlopu. Tymczasem w pracy, kiedy tylko nikt nie zauważył, wertowaliśmy broszurki biur turystycznych w poszukiwaniu atrakcyjnych wyjazdów.
Gdzie możemy pojechać na tegoroczny urlop?

Gdzie możemy pojechać na tegoroczny urlop?

Szybkimi krokami nadchodzi wyczekiwane lato. Już dziś warto zastawić się nad tym, gdzie pojechać na swe wakacje. Każde biuro turystyczne ma do zaoferowania przynajmniej parę ciekawych wariantów, które mogą zaciekawić wielu globtroterów.
Gdzie rodacy najczęściej jeżdżą na wakacje do pracy?

Gdzie rodacy najczęściej jeżdżą na wakacje do pracy?

Beznadziejna sytuacja na ojczystym rynku pracy powoduje, że mnóstwo osób musi zostawić ojczyznę i wyjechać za chlebem do innego państwa. Decyduje się na to co raz więcej młodych ludzi. Czy taka sytuacja będzie się jeszcze długo utrzymywać? Co wpływa na taką poważną decyzję?
Rejsy morskie cieszą się wielkim zaciekawieniem

Rejsy morskie cieszą się wielkim zaciekawieniem

Zainteresowały nas wakacje na statku?

Jeżeli należymy do tych osób, które lubią wypoczywać nad wodą, które cieszą się z ewentualności przeżycia kilku godzin na statku, bo uważamy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony okazuje się być możliwością na przeżycie nieprawdopodobnej przygody, to bez wątpienia powinniśmy na wakacje się wybrać w takie miejsca, w których będziemy mogli na pewno korzystać z takich możliwości oraz w których będziemy mogli się sprawdzić, podczas takiego pływania.
Prywatny instruktor zadba o naszą posturę oraz pozycję dzięki fachowemu ułożeniu planu ćwiczeń

Prywatny instruktor zadba o naszą posturę oraz pozycję dzięki fachowemu ułożeniu planu ćwiczeń

Jeżeli posiadasz kłopoty z nadwagą, nie posiadasz formy i siły albo jesteś przed istotną uroczystością oraz pragniesz wyglądać fenomenalnie, a mieszkasz w Poznaniu warto skorzystać z instruktora, który pomoże Tobie osiągnąć zachwycające rezultaty oraz powodzenie.
Wybierz Polskę!

Wybierz Polskę!

Dokąd wybierasz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może nęcą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy poznałeś już wystarczająco, czytelniku, Polskę?

Tak wielu mieszkańców Polski lubi jechać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są urokliwe atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można mieć wakacje taniej i lepiej, zamiast wykosztowywać się na bilet na samolot do Francji czy Turcji. Nasz kraj może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj niedoceniane przez turystów.

Już czas na dalekie wojaże

Już czas na dalekie wojaże

Pomysły na wakacje należy wybierać z głową, wnikliwie rozważając każdą możliwą propozycję wakacyjną. Warto przygotować się teraz na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co mniej banalne oferty biura podróży, lub też zaufać sprawdzonym od dawna miejscom.
Najciekawsze miejsca na świecie. Parę porządnych patentów

Najciekawsze miejsca na świecie. Parę porządnych patentów

Nikomu nie musimy raczej nawet wspominać, że świat jest pełen różnych, naprawdę pięknych miejsc które idealnie sprawdzą się jako cel naszych wakacyjnych wypraw. Bez wątpienia warto zainteresować się nimi nieco bardziej, bo bardzo wielu ludzi planujących swoje wakacje skupia się niejednokrotnie jedynie na tych najpopularniejszych z nich; teoretycznie jest to całkowicie oczywiste, ale jednocześnie dobrze jest czasami udać się tam, gdzie nie jeździ aż tak wielu turystów.
Niedrogo na Wyspy Kanaryjskie? To realne. Przeczytaj nasze porady

Niedrogo na Wyspy Kanaryjskie? To realne. Przeczytaj nasze porady

Czy dosyć tanie wczasy są w ogóle realne? Naturalnie zakładając, iż w rachubę wchodzi nie tylko pragnienie zaoszczędzenia, przede wszystkim człowiek przecież chce nareszcie odpocząć. Można w sumie powiedzieć, że niemal we wszystkich przypadkach sensownie rozumujący turysta, posiadający względnie spore doświadczenie w podróżowaniu, jest w stanie wypocząć za sporo mniej.
Miasto Gdańsk – czym się wyróżnia?

Miasto Gdańsk – czym się wyróżnia?

Odwiedzając wybrzeże nie powinno się pominąć atrakcyjnego miasta jakim jest najważniejsze miasto Trójmiasta. Miejsce to pozwala zarówno na niesamowity relaks w okresie letnim, jak i dużo kulturowych przeżyć. W związku z tym, że jest to miasto z majestatyczną historią, w mieście tym z powodzeniem da się spędzić dni w muzeach.
Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Na pewno każdy z nas jest już przemęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W dobie globalnego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po długim dniu do naszego domu, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie daje nam zasnąć. I znów rankiem budzimy się niewyspani.
Luksusowe a także na każdą kieszeń pensjonaty i apartamenty w Tatrach

Luksusowe a także na każdą kieszeń pensjonaty i apartamenty w Tatrach

Nie ma zbyt wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, niż Tatry – przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, że czymś ze wszech miar istotnym jest to, aby dla ludzi udających się w tatry pensjonaty bądź apartamenty były bardzo wygodne, a jeszcze oprócz tego niezbyt wygórowane cenowo. Co zatem powinna robić taka osoba, która szuka porządnych oraz niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
Wakacje 2014

Wakacje 2014

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny. Został tylko maj i niecały czerwiec, a zatem warto by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od lat mają miejsce spory czy lepszy nasz Bałtyk czy też może wybrać plaże Adriatyku. Moim zdaniem trudno powiedzieć. Zdarzyło mi się być w obu miejscach i uważam iż oba miejsca mają swe zalety i wady.