Browsed by
Tag: wczasy

wczasy

Rozplanowywanie własnego urlopu w porze zimowej.

Rozplanowywanie własnego urlopu w porze zimowej.

Dużo ludzi z uwagi na specyfikę własnej pracy nie ma szans sobie pozwalać na to, by wyjechać w czasie wakacji. Urlop planują w takim razie w czasie zimy. Takie planowanie wczasów zimą pozostaje bardzo ważne, gdyż wskazuje, iż faktycznie nisza turystyczna powinna znacznie bardziej przygotować się na tę rzeczywistość.
Wypady last minute – wady i zalety. Wakacje dla odważnych.

Wypady last minute – wady i zalety. Wakacje dla odważnych.

Podróże typu last minute zrobiły się w pewnym momencie bardzo popularne, a biura podróży ścigały się w opisywaniu kolorowych i kuszących ofert tego rodzaju. Dla sporej ilości osób to świetna okazja, aby udać się w wymarzone miejsce, za cenę, która nie przekracza możliwości budżetu domowego i nie zrujnuje rodziny na najbliższe kilka miesięcy.
Wczasy marzeń

Wczasy marzeń

Lato to wymarzony moment, aby odbyć dawno zaplanowane wczasy. Zanim jeszcze sezon wakacyjny rozkwitnie, mamy chwalę, aby zastanowić się, gdzie chcielibyśmy pojechać? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz prześcigają się, co do bardziej korzystnych ofert. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się dziesiątki krajów zachęcających do odwiedzenia właśnie ich swoimi atrakcjami.
Które zabiegi dostępne są w miejscu takim jak SPA ?

Które zabiegi dostępne są w miejscu takim jak SPA ?

W obecnych dniach ludzie są bardzo zaganiani. Posiada to ujemny wpływ na nasze dobre samopoczucie. Na szczęście istnieją metody, aby je nieco usprawnić. Można by np. rozpocząć właściwie się odżywiać lub pojechać na jakieś wakacje.
Jeżeli więc życzysz sobie trochę bardziej zatroszczyć się o swe dobre samopoczucie, może zaciekawi Cię jakiś hotel SPA w górach? To zapowiada się bardzo kusząco, nieprawdaż? Wszakże co to w ogóle jest to spa? Co prawda wiąże się ze spaniem, ale nie o to tu chodzi.
Wreszcie doczekaliśmy się lata. Gdzie pojechać na wczasy?

Wreszcie doczekaliśmy się lata. Gdzie pojechać na wczasy?

Wreszcie doczekaliśmy się okresu letniego. O pogodnych dniach marzyliśmy już od tak dawna. Zima w tym roku wyjątkowo dała się nam we znaki. W długie, chłodne wieczory spędzaliśmy czas, oglądając kolorowe zdjęcia z zeszłorocznego urlopu. Natomiast w pracy, kiedy tylko szef nie zauważył, wertowaliśmy foldery biur turystycznych poszukując atrakcyjnych wyjazdów.
Plaże bez tłumów – to realne?

Plaże bez tłumów – to realne?

Mimo, że Bałtyk nie może się pochwalić pocztówkową urodą, każdego lata przyciąga na swoje wybrzeże tysiące turystów. Kołobrzeg, Międzyzdroje, Rewal, Władysławowo, Sopot czy Ustka to w lipcu i sierpniu najbardziej atrakcyjne miejscowości dla rodaków. Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ turyści najchętniej decydują się na sprawdzone i popularne nadmorskie miasta, a te z każdym rokiem mogą poszczycić się rekordową liczbą turystów.
Urlop połączony z troską o zdrowie?

Urlop połączony z troską o zdrowie?

Coraz częściej myślą o wypoczynku, myślimy nad wybraniem rozwiązania, jakie pozwoli nam nie tylko odpocząć i zmienić otoczenie, lecz również pozbyć się wielu dolegliwości. W głównej mierze z tego powodu dużym zainteresowaniem pochwalić się mogą nadmorskie miejscowości, w których sporo osób poszukuje jodu, jak również miejscowości uzdrowiskowe. Czy urlop w uzdrowisku może być właściwym rozwiązaniem?
Urlop za granicą

Urlop za granicą

Sposób na wymarzone wakacje zależy od różnych elementów. Każda osoba lubi inne sposoby spędzania wolnego czasu, toteż hasło „lato 2014” dla każdego będzie znaczyć coś innego. Część osób spędzi najbliższe wakacje w swoich mieszkaniach. Część z pewnością pozostanie w Polsce, gdzie istnieje bardzo wiele opcji wypoczynku.
Kilka sprawdzonych miejsc na niedługi wypad

Kilka sprawdzonych miejsc na niedługi wypad

Pracoholizm to jedna z wystających ponad wszystko problemów współczesnego świata. Jesteśmy zachęcani aby spędzać w naszej firmie całe dnie. Bardzo często nie mamy wyboru aby zajmować się swoimi zobowiązaniami zawodowymi również we własnym domu. Jeśli nie mamy możliwości myśleć o niczym innym, jak jedynie o własnej pracy, to wskazówka, że również nas zaraziła ta przykra choroba.
Upragnione urlopy – spakuj bagaże!

Upragnione urlopy – spakuj bagaże!

Wytęskniony wypoczynek już tuż tuż. Zbliża się sezon letni i pora pomyśleć o upragnionym odpoczynku. Okrągły rok uczciwie pracowaliśmy, uwięzieni w czterech kątach, na niewygodnych krzesłach, przed monitorem.
W jakich miejscach poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

W jakich miejscach poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Planowanie wakacyjnego wyjazdu należy rozpocząć na tyle wcześnie, ażeby mieć jakiś wybór, kiedy chodzi o noclegi, jak również odpowiednie miejsce na wypoczynek. To również zadecyduje o tym, czy nasze wakacje będą udane.
Gdy zaczniemy odpowiednio wcześnie, to mamy więcej szans na to, iż znajdziemy coś odpowiedniego.
Baseny termalne w Polsce

Baseny termalne w Polsce

Naletnie dni oczekiwaliśmy z niecierpliwością już od dawna. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W czasie długich i zimnych wieczorów, by polepszyć sobie samopoczucie, przeglądaliśmy z całą rodzinką foldery biur podróży i planowaliśmy wojaże naszych marzeń. Tymczasem, sezon letni już co raz bliżej i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o wczasach w tym roku. Powinniśmy już teraz zamówić miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze chwila i może się zrobić zbyt późno- nie znajdziemy już wolnych pokoi w modnych ośrodkach turystycznych.
Radzimy jak spędzić wakacje

Radzimy jak spędzić wakacje

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na urlop wyczekujemy cały rok. Marzymy o dalekich stronach świata. Natomiast, ponieważ ograniczają nas pieniądze albo czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Zazwyczaj przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy tekraje oraz jesteśmy pewni, że przeżyjemy tam wspaniały wypoczynek.
Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w czasie urlopu

Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w czasie urlopu

Okres wakacyjny w pełni. Wiele osób zastanawia się, dokąd w tym roku wybrać się na wakacje z najbliższymi. Nie możemy się już doczekać tych kliku tygodni cudownej wolności. Jesteśmy już przemęczeni powszednimi powinnościami. Podczas pracy ciągle się stresujemy. W domu oczekują na nas kłopoty z dziećmi. Działamy na najwyższych obrotach. Jakby tego było mało, mamy niewłaściwe nawyki żywieniowe. Nie planujemy posiłków o regularnych godzinach. Jadamy zwykle byle co i gdziekolwiek. Naszym celem jest tylko zaspokojenie głodu. Tymczasem, w naszych komórkach brakuje potrzebnych składników odżywczych. To dlatego czujemy się cały czas przemęczeni i zestresowani. Posiadamy kiepską odporność. Brak regularnego ruchu sprawia, że jesteśmy całkiem bez kondycji. To wszystko nie tylko niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu, ale również negatywnie wpływa na nasze samopoczucie.
Planowanie urlopu

Planowanie urlopu

Zorganizowanie niezapomnianych, pełnych wrażeń wakacji jest bardzo trudne, a jednakowo skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny relaks są lipiec oraz sierpień. Niemniej jednak, kiedy wybieramy się za granice do ciepłych miast to takimi najbardziej odpowiednimi miesiącami na relaks są kwiecień, maj lub wrzesień. Za granicą bardzo modna jest organizacja wakacji na własną rękę. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy jechać.