Browsed by
Tag: wyprawa

wyprawa

Wynajem busów

Wynajem busów

Wynajem autokaru okazuje się nieodzowny wtedy, gdy trzeba przewieźć dużą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to zatem być na przykład wycieczka szkolna bądź pielgrzymka do świętego miejsca. Jeżeli obmyślasz wynajęcie autokaru na wycieczkę, w tym wpisie przedstawiamy dla ciebie przydatne wskazówki.
Orientalne wakacje lastminute

Orientalne wakacje lastminute

Filipiny to plaże i wysepki. Południe archipelagu zdecydowanie bardziej sprzyja fanatykom plaży i wylegiwania się w słońcu. Tysiące wysp, rajskie plaże, krystalicznie czysta woda, cudownie kolorowe ryby, gęste tropikalne dżungle i jedni z nadzwyczaj przyjaznych krajowców na świecie.Wakacje Filipiny to relaks bez spalin, wrzasku i internetu, to wybrzeże z białym piachem i lazurową wodą. Ludność żyje biegiem dnia. Pobrzmiewa życiem o wschodzie słońca, i cichnie zaraz po zachodzie. Przebywanie na Filipinach może stać się pięknym doznaniem pod zastrzeżeniem, że weźmie się pod uwagę panujące w tamtym miejscu okoliczności pogodowe.
Wakacje tylko dla aktywnych

Wakacje tylko dla aktywnych

Wielu z nas wyobraża sobie najlepszy odpoczynek jedynie nad egzotycznym morzem. Wylegiwanie się na ogromnej plaży od dawna jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy wczasy w luksusowych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Można korzystać z zabiegów upiększających w najlepszych gabinetach odnowy biologicznej.
Wymarzone dni wolne w podróży! Na co zwrócić uwagę?

Wymarzone dni wolne w podróży! Na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze, przed wyruszeniem w podróż rozsądnie jest zadzwonić na policję. Mundurowi są zobligowani do zrobienia dokładne kontroli stanu pojazdu. To fundamentalne, ponieważ bywało, że cwani przewoźnicy dzierżawili autokary, które były w fatalnej kondycji technicznej. Badanie dotyczy także kierujących. Kierujący musi być trzeźwy i w dobrej kondycji.
Co jeszcze chcielibyście wiedzieć o pyrzowickim lotnisku?

Co jeszcze chcielibyście wiedzieć o pyrzowickim lotnisku?

Podróż samolotem to nie lada wyzwanie, szczególnie dla tej części osób, które lecą gdzieś pierwszy raz. Ale z czasem lotnisko przestaje być niezbyt sprzyjającym molochem, a staje się po prostu miejscem, do którego musimy dotrzeć i z którego trzeba się wydostać.