Browsed by
Tag: wyprawa

wyprawa

Wakacje tylko dla aktywnych

Wakacje tylko dla aktywnych

Wielu rodaków wyobraża sobie doskonały odpoczynek jedynie nad tropikalnym morzem. Opalanie się na złocistej plaży od dawna jest jednoznaczne z udanym urlopem. Kochamy wakacje w ekskluzywnych pensjonatach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Możemy korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach SPA.
Orientalne wakacje lastminute

Orientalne wakacje lastminute

Filipiny to plaże i wyspy. Południe archipelagu stanowczo bardziej sprzyja wielbicielom plaży i wylegiwania się w słońcu. Tysiące wysepek, rajskie wybrzeża, krystalicznie czysta woda, cudownie kolorowe ryby, gęste równikowe dżungle i jedni z niezwykle życzliwych tubylców na świecie.Wakacje Filipiny to wypoczynek bez spalin, wrzasku i internetu, to plaża z białym piachem i błękitną wodą. Społeczność żyje rytmem dnia. Pobrzmiewa obecnością o wschodzie słońca, i cichnie zaraz po zachodzie. Bytność na Filipinach może stać się pięknym doświadczeniem pod zastrzeżeniem, że weźmie się pod uwagę królujące w tamtym miejscu warunki atmosferyczne.
Wynajem busów

Wynajem busów

Wynajem autokaru okazuje się nieodzowny wtedy, gdy trzeba przewieźć dużą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to zatem być na przykład wycieczka szkolna bądź pielgrzymka do świętego miejsca. Jeżeli obmyślasz wynajęcie autokaru na wycieczkę, w tym wpisie przedstawiamy dla ciebie przydatne wskazówki.
Wymarzone dni wolne w podróży! Na co zwrócić uwagę?

Wymarzone dni wolne w podróży! Na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze, przed wyruszeniem w podróż rozsądnie jest zadzwonić na policję. Mundurowi są zobligowani do zrobienia dokładne kontroli stanu pojazdu. To fundamentalne, ponieważ bywało, że cwani przewoźnicy dzierżawili autokary, które były w fatalnej kondycji technicznej. Badanie dotyczy także kierujących. Kierujący musi być trzeźwy i w dobrej kondycji.
Co jeszcze chcielibyście wiedzieć o pyrzowickim lotnisku?

Co jeszcze chcielibyście wiedzieć o pyrzowickim lotnisku?

Podróż samolotem to nie lada wyzwanie, szczególnie dla tej części osób, które lecą gdzieś pierwszy raz. Ale z czasem lotnisko przestaje być niezbyt sprzyjającym molochem, a staje się po prostu miejscem, do którego musimy dotrzeć i z którego trzeba się wydostać.